Filmske trivije

Negde sam pročitao,u starom broju CKM-a ,ne sećam se tačnog broja,o najboljim filmskim borbama svih vremena.Čuvena scena u kojoj Indijana Džons ubija ležerno pištoljem onog lika koji se razmahao sabljom je nastala slučajno.

Prvobitno je zamišljeno da se Indijana Džons bori sa njim.Ali onda je nakačio dijareju i bio je toliko bolestan da je jedva hodao.Iz poštovanja prema kaskaderu mačevaocu koji je svoju scenu spremao par meseci, pušten je da izvede tu egzibiciju,a Harisona Forda su postavili da opali pištoljem.I kao što reče novinar iz te trivije je nastao jedan od najboljih filmskih gegova svih vremena.:lol:

indi.jpg
 
I was in a taxi the other night, and we started talking about life and the taxi driver goes, "Chaos and creativity go together. If you lose one per cent of your chaos, you lose your creativity." I said that's the most brilliant thing I've heard. I needed to hear that years ago.

Biography for
Woody Harrelson

... zato ja indukujem haos svim mogucim supstancama i u svakoj mogucoj prilici... :cool:
 
Biography for
Woody Harrelson

... zato ja indukujem haos svim mogucim supstancama i u svakoj mogucoj prilici... :cool:

Imao je on još jednu vožnju taksijem u Londonu pre par godina,kada je,delujući normalno, neočekivano izbacio taksistu, oteo taksi ,vozio neko vreme,onda istrčao i počeo da beži ulicama Londona dok ga je jurilo 15 engleskih bobija :hahaha:

A budući da je Vudi Harelson pasionirani zagovornik legalizacije lakih droga, možda njegov postupak i nije baš toliko neočekivan.:lol:
 
Dzimi Stjuart se dobrovoljno prijavio kao pilot u II s.r. Do kraja rata uspeo je da stekne cin generala.

Takodje je kao blizak Huverov prijatelj spijunirao za FBI svoje kolege iz Holivuda koji su simpatisali levicarske ideje (H. Bogart, Dzon Hjuston).
 
Inace, odlicna je tema!!! :ok:

Slazemo se kao ...:per: !!!

Radnja serije Homicide:Life on the street - odvija se u Baltimoru iz raloga jer je taj grad godinama unazad (u odnosu na pocetak snimanja ) imao ubedljivo najvecu stopu ubistava u SAD !

Cesti su slucajevi da glumci koji tumace uloge nerazdvojnih prijatelja ,rodjaka stagod ,u stvarnom zivotu ne komuniciraju ,ili nisu kontaktirali uopste ...pa imamo slucaj Ckalje i Pavla Vujisica ( koji nisu mogli ocima da se vide ) kod nas ,te one 4 iz Sex and City-ja ,koje navodno zbog honoorara nisu pricale medjusobno !

Za Ckalju sam cuo ...recimo da je trivija ,ali ne garantujem da je sto posto istina ...da je na sahrani svoje majke plakao i naricao kao u nekom svom filmu ,pa ga je narod koji prisustvovao sahrani "nagradio" gromoglasnim smehom i aplauzom ...
 
Dzimi Stjuart se dobrovoljno prijavio kao pilot u II s.r. Do kraja rata uspeo je da stekne cin generala.

Takodje je kao blizak Huverov prijatelj spijunirao za FBI svoje kolege iz Holivuda koji su simpatisali levicarske ideje (H. Bogart, Dzon Hjuston).


Jesi li siguran za ovo?Znam za Kazana, zato masa ljudi nije ustalo kad je primao pocasnog Oskara,ali za Dzimija to nikad nisam cula.
Znam da je bio najbolji drug Henrija Fonde koji je imao potpuno suprotne stavove od njega,tj. demokratske/liberalne.

Honduras, gracijam za ovaj "gem" od intervjua.Vec me pocetak odusevio...Miki Rurk za Vokena :

"You were always like this strange being from another place,"
 
[/B]
Jesi li siguran za ovo?Znam za Kazana, zato masa ljudi nije ustalo kad je primao pocasnog Oskara,ali za Dzimija to nikad nisam cula.
Znam da je bio najbolji drug Henrija Fonde koji je imao potpuno suprotne stavove od njega,tj. demokratske/liberalne.

Honduras, gracijam za ovaj "gem" od intervjua.Vec me pocetak odusevio...Miki Rurk za Vokena :

"You were always like this strange being from another place,"

Ako se sećam, kamera je prikazala Eda Harisa i Nika Noltija koji su sedeli jedan do drugog. Što se mene tiče, gora kazna od onakve dve smrznute njuške u gro planu Kazanu ne treba.
 

Back
Top