Aparati za pronalazenje metala !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nekad se moglo isplatiti,danas ne toliko.
Dubina se krece od 3cm do oko 30cm(zavisno od vrste aparata i velicine novcica)
Cene se krecu od 200 e pa i preko 1000 e.(za 400,500 bi mogao da se nadje sasvim solidan i dovoljan)
Probaj potraziti po raznim oglasima,trebalo bi tamo da bude nesto
 
Гарантујем ти да најбољу информацију можеш добити на форуму http://www.vumidet.net
Колико ја знам, на нашим просторима најбоље су се показали Фишерови и Минелабови метал-детектори
Отиђи на тај форум, постави питање и нећеш се покајати. ;-)
 
da li je iko imao uspeha sa ovim aparatima ili samo iz "iskustva" drugih?

nemojte da decku dajete laznu nadu, moze da baci lepe pare na to

pa zavisi od toga sta znaci "uspeh " za tebe...
ko ne veruje drugima morace da se sam usudi i proba...
na www.vumidet.net ima mnogo informacija isto kao i na http://hobidetektori.own0.com/
u svakom slucaju hobi arheologija moze da bude zanimljiv hobi, a po neki su od toga napravili i izvor zarade...
ja mogu da preporucim kao hobi svima koji vole da se bave prirodom,istorijom, originalnim novcicima i drugim artefaktima uopsteno govoreci starinama....
pozzzz
 
pa zavisi od toga sta znaci "uspeh " za tebe...
ko ne veruje drugima morace da se sam usudi i proba...
na www.vumidet.net ima mnogo informacija isto kao i na http://hobidetektori.own0.com/
u svakom slucaju hobi arheologija moze da bude zanimljiv hobi, a po neki su od toga napravili i izvor zarade...
ja mogu da preporucim kao hobi svima koji vole da se bave prirodom,istorijom, originalnim novcicima i drugim artefaktima uopsteno govoreci starinama....
pozzzz

pod uspehom sam mislio na efikasnost detektora metala
ali naravno da na kraju ipak moras sam da probas
svi imaju svoja iskustva

samo znam da nalazaci retko, ali retko dele informacije sa drugima
svaka cast onima koji su spremni da pomognu

pozdrav
 
pod uspehom sam mislio na efikasnost detektora metala
ali naravno da na kraju ipak moras sam da probas
svi imaju svoja iskustva

samo znam da nalazaci retko, ali retko dele informacije sa drugima
svaka cast onima koji su spremni da pomognu

pozdrav


ma samo opusteno,
na ona dva gore pomenuta sajta ima pregrst normalnih i za pomoc uvek spremnih likova,
koga zanima moci ce sto sta da nauci...
sto se tice efikasnosti metal detektora to je jedna prilicno konfuzna tema,
vecina tragaca se opredeljuje za aparate prema licnim afinitetima a opet na osnovu svojih ili iskustava ljudi kojima se moze verovati...
ukratko postoje fabricki metal detektori, postoje i aparati tako zvani "rucni radovi" od nekog najcesce domaceg konstruktora a postoje i jos neke vrste aparata pomocu kojih se /navodno/ traze predmeti kao sto su kojekavi laseri, viskovi i slicna pomagala...
moj savet je da ako niste unapred vec resili sta kupujete metal detektor obavezno isprobate pre kupovine,
cisto da ne biste kasnije bilo razocarani rezultatima ....
pozzz i sretno traganje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top