Chemtrails

Muadibe mnogo se trudiš da objasniš to,šta te briga konkrtetno. Msm,mene nije briga,na mene ne utiče išta,zašto bi ikog onda (pošavši od svog stava gledišta).
Ako iko može da dokaže nešto u vezi time,zar to ne bi bilo dobro? A ako nema ništa,samo glupiranje,bez posledica,koga zaista briga onda?
Čak šta više, na to gledam kao zaštitnu meru, ako me nešto poprska i ostavi posledice, neko će na to obraćati pažnju, i pričaće se.
 
IMG_20190225_145623553~2.jpg


- - - - - - - - - -

Normalan trag aviona.

- - - - - - - - - -

Fotografija2273.jpg


- - - - - - - - - -

I Chemtrail.
 
Postoji PATENT iz 1965-te godine koji JASNO govori o načinu kako se sitne čestice aluminijum-oksida raspršuju u stratosferu i tako reflektuju sunčevu svetlost nazad u Kosmos. Na ovaj način bi se " navodno " sprečio ubrzani rast srednje temperature na zemlji..Dakle VALJKASTI oblaci koji traju na nebu traju jer su sačinjeni od velikog procenta Aluminijuma koji je teži i samim tim inertniji...Poslušajte:


 

Prilozi

  • clip_image002.jpg
    clip_image002.jpg
    25,5 KB · Pregleda: 3
Poslednja izmena:
Pa samo nad nebom zaostalih zemalja poput nas moze da leti svaka susa i prska sta hoce,sto preko vlasti ubija narod i unistava ono sto je vredelo da bi nam njihovo gmo govvno prodali,kupuju vodu,unistavaju pcele pesticidima,pos polupismen seljak kaze komsija mi otrovo a nista zivo ne moze vise da opstane
 
Kemtrejlsi, hemijski tragovi aviona, to su oblaci hemijske smese koje rasprasuju pojedini putnicki i NATO neobelezeni avioni na visinama od oko 5000 do 7000 metara. I ta otrovna hemija pada na povrsini planete i truje ljude. To su kancerogene materije, teski metali, virusi, i ko zna sta sve a u cilju smanjenja broja ljudi na planeti. To rade satanisti koji zele novi svetski poredak. A to su soros, bil gejts, angela merkel, masoni, jezuiti, evropska unija, duboka drzava u americi, bilderberg klub, vitezovi temlari, malteski redovi, crno plemstvo, bankari, vlasnici multinacionalnih kompanija, ujedinjene nacije, mmf, svetska trgovinska organizacija, svetska zdravstvena organizacija, papa i vatikan, rokfelerovi, i sva satanisticka sektska bagra oko ovih zlotvora.

Evo tog neoborivog dokaza:

 

Back
Top