Chemtrails

mhm....
da ti procitas OSNOVE meteorologije znao bi o cemu se radi....al jok, tebi vise prija da uvatis neku paucinu koja je ko zna kod porekla i kazes: "ZAVERA!"



kao prvo, nadam se da se zezas......
a kao drugo, ja sam spominjao UKRSTANJE vazduhoplovnih puteva....a to vrlo lako mozemo da proverimo analizom vazduhoplovnih karata.......

inace contrails nastaju svuda.....nigde tajno.......

Pa to ukrstanje vazduhoplovnih puteva je ustvari ukrstanje koridora (jer vazduhoplovi ne mogu da lete de im se digne vec gde im je koridor tj vazduhoplovni put... osim ako ne radis za al-kaidu)
s druge strane, u 1. lepljivom postu pise da ne mora da se dokazuje postojanje niceg natprirodnog pa tako ni chemtrail-a... daklem chemtrail postoji, u nasim glavama ili nad nasim glavama. Kako kome. Ja sam samo malo pojasnio definiciju chemtrail-a. A ti ako ne verujes da nas zaprasuju... u sledecoj reinkarnaciji bices krompir koji su napale zlatice pa ce da vidis kako je ziveti zaista zaprasen ;-). Ja sam vec jednom reinkarnirao u sljivu koju su napale gusenice i sad verujem u svasta pa i to da dijabola ima rogove kao npr: :twisted:
 
Pa to ukrstanje vazduhoplovnih puteva je ustvari ukrstanje koridora (jer vazduhoplovi ne mogu da lete de im se digne vec gde im je koridor tj vazduhoplovni put... osim ako ne radis za al-kaidu)

pa o tome i govorim.

s druge strane, u 1. lepljivom postu pise da ne mora da se dokazuje postojanje niceg natprirodnog pa tako ni chemtrail-a... daklem chemtrail postoji, u nasim glavama ili nad nasim glavama. Kako kome.

ja bih pre rekao u glavama....
 
Pa sad... teoretski je moguce. Sta vise, veoma moguce.

Veoma je moguce i da Oldrin nikad nije krocio na Mesec.

Moguce je SVE osim drveni sporet (za dve upotrebe), gvozdene sibice i... bunar na tavan.

Prakticno... ima mnogo vise i laksih i suptilnijih nacina da se mase kontrolisu ili "hemijski doziraju".
 
pa ne razvija sporet temperaturu, nego to sto se lozi u njemu.....
e sad, sta je to, ja to ne znam, ali TEORETSKI je moguce napraviti materijal koji ce gorenjem praviti MANJU temperaturu od paljenja drveta i tako omoguciti drveni sporet
 
Verovatno mnogi vec znaju o ovome, ali ova tema mora da se drzi u vrhu, jer se radi o svima nama...Pogledajte u nebo...i informisite se na internetu, jer o ovome necete cuti na vestima.

Beograd 25.11.2009. 14:30h

chemtrailsbeograd2511.jpg


chemtrailsbeograd.jpg


A o svemu imate malo vise ovde...

 
Poslednja izmena:

Back
Top