Sukobi u Kosovskoj Mitrovici

Kosmet Srbija moze samo da vrati ratom, sada sto Srbija nema vojsku i nije u mogucnosti da ratuje danas (tj. u ovo vreme u njenoj istoriji), to je druga prica. Ipak je ovo Balkan, treba ojacati drzavu i biti spreman kada za to dodje vreme. Ovo sto se sada desava je zalosno, i zao mi je svih tih srba koji i dalje zive na Kosmetu, a prodani su od danasnje vlasti. Srbi sa Kosmeta treba da ga napuste i kada svi srbi budu spremni da ga vrate u sastav Srbije, e onda i oni trebaju da ucestvuju u tome, a do tada je ovo sve samo zrtvovanje toga naroda, kao sto je bio slucaj u Krajini, RS pa je sada na red dosao i Kosmet. Srbi u ostatku Srbije su se pokazali kao priglup narod, jer oni cekaju da im mecka zakuca na vrata pa da se brane na kucnom pragu, dok pametni to rade (ratuju) sto dalje od kuce da nebi dosli u tu situaciju, a mi smo se svo vreme povlacili i jos uvek se povlacimo u cosak koji nam je namenjen.
 
A shto ti ne uzmesh pushku, pa put pod noge u pravcu Kosova...nisi obaveshten kako smo prolazili u ratovima u poslednjih 20-tak leta...?

pa ja hocu kad mi drzava posalje poziv za mobilizaciju.

drugo odbranom ove zemlje po njenom ustavu rukovode predsednik drzave kao njen vrhovni komadant kao i ministar odbrane.

sta rade predsednik i ministar odbrane?

ne mesaju se u svoj posao?
 
pa ja hocu kad mi drzava posalje poziv za mobilizaciju.

drugo odbranom ove zemlje po njenom ustavu rukovode predsednik drzave kao njen vrhovni komadant kao i ministar odbrane.

sta rade predsednik i ministar odbrane?

ne mesaju se u svoj posao?


Navedena dvojica su mnogo realniji od tebe...
i nece da unishte svoj narod...vidim da ti nedavna istorija ili nije poznata ili ti nije jasna...shteta...shto josh ima takvih kao ti...
 
hahaha
ja nikoga ne potpirujem...
samo kazhem da mozhemo da uzmemo Sever Kosova...i nishta vishe...dok nam se nudi...i ti ljudi tamo ce biti tada srecniji...ako ga uzmemo...ali kako vidim...pamet nam nije jacha strana...

lose mislis. trenutno nam se ne nudi nista sem toga da prihvatimo nezavisno kosovo i da njegova granica bude na vrhu kopaonika. to nam se trenutno nudi od medjunarodne zajednice.

e sad srbi sa kosova u sadejstvu sa vlascu srbije pokusavaju da makar iz toga izdvoje sever kosmeta i da ga vrate pod integritet srbije.

a to se moze samo sukobima na zalost drugog resenja nema. 8 godina ste vi demokrati pregovarali i nista niste uradili.
 
Kosmet Srbija moze samo da vrati ratom, sada sto Srbija nema vojsku i nije u mogucnosti da ratuje danas (tj. u ovo vreme u njenoj istoriji), to je druga prica. Ipak je ovo Balkan, treba ojacati drzavu i biti spreman kada za to dodje vreme. Ovo sto se sada desava je zalosno, i zao mi je svih tih srba koji i dalje zive na Kosmetu, a prodani su od danasnje vlasti. Srbi sa Kosmeta treba da ga napuste i kada svi srbi budu spremni da ga vrate u sastav Srbije, e onda i oni trebaju da ucestvuju u tome, a do tada je ovo sve samo zrtvovanje toga naroda, kao sto je bio slucaj u Krajini, RS pa je sada na red dosao i Kosmet. Srbi u ostatku Srbije su se pokazali kao priglup narod, jer oni cekaju da im mecka zakuca na vrata pa da se brane na kucnom pragu, dok pametni to rade (ratuju) sto dalje od kuce da nebi dosli u tu situaciju, a mi smo se svo vreme povlacili i jos uvek se povlacimo u cosak koji nam je namenjen.
Bas danasnje? A ko ono stavi potpis na kumanovsku kapitulaciju? I ko je ono bese zbog toga prvo izlazio, pa se vracao u vladu?
 
[/B]


Kosovko djevojko....pushku u ruke...pa na Kosovo polje...eto ti SUSHTINE...
А што се ти толико брецаш над чињеницом да ми не желимо да тих 200 000 хиљада Срба на Косову буде убијено и протерано?

Који КОНКРЕТАН разлог наводиш?

Шта тебе боле уши шта ми желимо?

Је л' теби неко поменуо да треба да се бориш за Србе и Србију, је л' те неко тукао по ушима то да радиш?

Немо' бринеш, средићемо ти да ратујеш на страни Шиптара.;)
 
A shto ti ne uzmesh pushku, pa put pod noge u pravcu Kosova...nisi obaveshten kako smo prolazili u ratovima u poslednjih 20-tak leta...?

Prigrlio bih i ja pusku ako treba da se brani taj napaceni narod dole, samo nema ko da nas pozove, jel ove evropatrijote zabole dupe za te ljude i nasu svetinju.

Na stotinjak ljudi bacati suzavce, sok bombe i gumene metke, pa zar su toliko nesposobni da udju u zgradu i izbace ljude. Ali ne, to njima ne odgovara, njima odgovaraju nemiri, odgovara im nasilje koje ce predstaviti kao nasilje Srba, pa da mogu da nas lepo etnicki totalno ociste.

Tadicu pozovi Unmik da se smiri, ili salji tenkove!
 
А што се ти толико брецаш над чињеницом да ми не желимо да тих 200 000 хиљада Срба на Косову буде убијено и протерано?

Који КОНКРЕТАН разлог наводиш?

Шта тебе боле уши шта ми желимо?

Је л' теби неко поменуо да треба да се бориш за Србе и Србију, је л' те неко тукао по ушима то да радиш?

Немо' бринеш, средићемо ти да ратујеш на страни Шиптара.;)


Na svu srecu...necete VI nishta srediti...
Niko ne zheli da ti ljudi budu proterani, a josh manje likvidirani...
ali to shto rade Mloha i Grobar u ovom trenutku, je bash to shto TI meni pripisujesh...
 

Back
Top