Nedostaje mi druženje...

tastinapraznine

Obećava
Poruka
68
.... i neki ljudi (u belom svetu) i preferans i izleti sa planinarima. Imam porodicu, dobrog muža i decu ali mi jako nedostaje više druženja, nekako smo se u ovoj trci rasturili, viđamo se na dečjim rođendanima, i kada se vidimo pričamo o deci, školi, problemima. Nestali su ljudi sa kojima sam mogla da pričam o Festu ili Darvinovoj teoriji evolucije.... Da li sam ja nerealna u svojim željama, kakva su vaša iskustva?
 
Ja sam se udala, otisla u drugi grad, gde imam samo muza i njegove... Nedostaje mi druzenje naravno...
Jednom u dve nedelje idem u svoj grad, i mozes misliti, po cele dane se vidjam sa ljudima, pricamo o svemu i svacemu, o svakakvim glupostima, smejemo se nekontrolisano... i to mi je spas. Naravno da nisi nerealna u svojim zeljama...
 
Da, tužno je kada sve to krene, možda lepo ali sa ove tačke samo tužno. Čak i da se ne udaš :lol: :( :| ti, udaće se, poženiti, tvoji prijatelji..... a to rasturanje je nekako podrazumevana radnja. Što bi iblo lepo kada bi postojala grupa ljudi koji bi se družiili i pod promenjenim okolnostima...
 
.... i neki ljudi (u belom svetu) i preferans i izleti sa planinarima. Imam porodicu, dobrog muža i decu ali mi jako nedostaje više druženja, nekako smo se u ovoj trci rasturili, viđamo se na dečjim rođendanima, i kada se vidimo pričamo o deci, školi, problemima. Nestali su ljudi sa kojima sam mogla da pričam o Festu ili Darvinovoj teoriji evolucije.... Da li sam ja nerealna u svojim željama, kakva su vaša iskustva?

E aj se družimo...i meni nedostaju drugi razgovori sa prijateljima osim varijacija na temu kad su nam deca kakila i kakve je boje bio sadržaj :roll:
 
Moje stare drugarice nikad nisu imale smisla da idemo po ceo dan od kafica do kafica, neke su bile stekare a neke su bile suvise u fazonu "A sto?" i u fazonu "Nema problema, ici cemo u kafic" :rolleyes: I onda, kao, izadjemo jednom u kafic i to je do jaja.
 
..eh...mi poranili sa podmlatkom..a nashli se u situaciji da mi
sa 1+1 klinaca + fax u zavrshavanju imamo bolju organizaciju i vishe vremena za druzenje
od n-ti put brucosha...
..kanasta sve redja..potrebno je planiranje..
..izlasci vikendom...kao kad smo bili mladji maloletnici..teme josh uvek nashe..
..retki trenuci kad pomislimo da nam fali sve to..jedan pogled na zaspala lica koji nas uveri da ne fali...
..onda se pomirili sa situacijom, prilagodjavali se
njihovom rasporedu ispita, kolokvijuma, prakse, staziranja...i dochekali da smo
relativno free od 24/7 priche o tome kako je bolonja zeznula prichu o lagodnom studiranju...
...onda krece
njihovo kukanje na suzivot sa (chudna mi chuda, do sada!) omatorelim roditeljima uz nashe ugovore o zaposlenju,
njihova venchanja uz nashe godishnjice i rodjendane,
njihove pelene, uz nashe domace zadatke...
...kanasta josh uvek planirana, ali koliko toliko redovna...
..tematika sharolika...zavisno od uzrasta njihovog podmlatka..
..chekamo razvoj situacije...
 
..eh...mi poranili sa podmlatkom..a nashli se u situaciji da mi
sa 1+1 klinaca + fax u zavrshavanju imamo bolju organizaciju i vishe vremena za druzenje
od n-ti put brucosha...
..kanasta sve redja..potrebno je planiranje..
..izlasci vikendom...kao kad smo bili mladji maloletnici..teme josh uvek nashe..
..retki trenuci kad pomislimo da nam fali sve to..jedan pogled na zaspala lica koji nas uveri da ne fali...
..onda se pomirili sa situacijom, prilagodjavali se
njihovom rasporedu ispita, kolokvijuma, prakse, staziranja...i dochekali da smo
relativno free od 24/7 priche o tome kako je bolonja zeznula prichu o lagodnom studiranju...
...onda krece
njihovo kukanje na suzivot sa (chudna mi chuda, do sada!) omatorelim roditeljima uz nashe ugovore o zaposlenju,
njihova venchanja uz nashe godishnjice i rodjendane,
njihove pelene, uz nashe domace zadatke...
...kanasta josh uvek planirana, ali koliko toliko redovna...
..tematika sharolika...zavisno od uzrasta njihovog podmlatka..
..chekamo razvoj situacije...


mislim da imam sluchaj vrlo slichan tvome....svaka chast na opisu...:wink::wink::wink:
 
pa preferans se igrao zimi u trenoocima očaja od dosade.. raspad sistem.........fooj...normalno....viđate se na rođendanima vaše dece...mejlovi...fotografije sa tortama...e, baš nam je žao što niste mogli kod nas u aoostraloju....nema vize...ebiga....al evo gricnite monitor...jel da da je divna torta......ša si ti mislila...da boodeš roditelj...a da ideš na spavanje u 6...i još ta nervozna deca....neam reči bre....ljoodi su se otoođili od ljoodi...deca od roditelja...child free.. ..o je... ( : o darvinovoj evoloociji postoji ovde expert na foroomu......zelot ...sa njime možeš o svemu da razgovaraš....samo se opoosti...mi smo pravo drooštvo za tebe...svima uteha i lek...od neplaćanja tv pretplate..experti za brak i porodicu..stračke domove... pse lootalice.....da li tooći decu ili ne...carevi.....moja iskoostva sa drooženjem uživo su užasna i zato otpadam na netu...meni je draže ovde da pišem...nego nekad da izađem napolje i kresnem cooru....a i ona mi brani da visim po kloobovima...kaže može...al da zaradiš nešto......ovde je mir i spokoj...i tako..
 
pa preferans se igrao zimi u trenoocima očaja od dosade.. raspad sistem.........fooj...normalno....viđate se na rođendanima vaše dece...mejlovi...fotografije sa tortama...e, baš nam je žao što niste mogli kod nas u aoostraloju....nema vize...ebiga....al evo gricnite monitor...jel da da je divna torta......ša si ti mislila...da boodeš roditelj...a da ideš na spavanje u 6...i još ta nervozna deca....neam reči bre....ljoodi su se otoođili od ljoodi...deca od roditelja...child free.. ..o je... ( : o darvinovoj evoloociji postoji ovde expert na foroomu......zelot ...sa njime možeš o svemu da razgovaraš....samo se opoosti...mi smo pravo drooštvo za tebe...svima uteha i lek...od neplaćanja tv pretplate..experti za brak i porodicu..stračke domove... pse lootalice.....da li tooći decu ili ne...carevi.....moja iskoostva sa drooženjem uživo su užasna i zato otpadam na netu...meni je draže ovde da pišem...nego nekad da izađem napolje i kresnem cooru....a i ona mi brani da visim po kloobovima...kaže može...al da zaradiš nešto......ovde je mir i spokoj...i tako..

Munjo legendo! Potpisujem! :)
 
Tema kao pogodjena.
Meni se tako igra preferans...:(
Valjda je to tako. Izgleda da cemo svi proci pricu November childa.
Muka mi je od organizacije i jurnjave. Kao macke koje jure svoj rep. Samo u krug, a nigde se ne stigne.
 
pa preferans se igrao zimi u trenoocima očaja od dosade.. raspad sistem.........fooj...normalno....viđate se na rođendanima vaše dece...mejlovi...fotografije sa tortama...e, baš nam je žao što niste mogli kod nas u aoostraloju....nema vize...ebiga....al evo gricnite monitor...jel da da je divna torta......ša si ti mislila...da boodeš roditelj...a da ideš na spavanje u 6...i još ta nervozna deca....neam reči bre....ljoodi su se otoođili od ljoodi...deca od roditelja...child free.. ..o je... ( : o darvinovoj evoloociji postoji ovde expert na foroomu......zelot ...sa njime možeš o svemu da razgovaraš....samo se opoosti...mi smo pravo drooštvo za tebe...svima uteha i lek...od neplaćanja tv pretplate..experti za brak i porodicu..stračke domove... pse lootalice.....da li tooći decu ili ne...carevi.....moja iskoostva sa drooženjem uživo su užasna i zato otpadam na netu...meni je draže ovde da pišem...nego nekad da izađem napolje i kresnem cooru....a i ona mi brani da visim po kloobovima...kaže može...al da zaradiš nešto......ovde je mir i spokoj...i tako..

Upravo tako...
I ja jako mrzim srpsku naviku da ti "gosti upadaju u kucu a i u zivot i bez najave i bez kucanja".Naviknuli smo da je svako uvijek na raspolaganju i sad nas je tesko prevaspitati.
Forum ja super stvar!Udjes kad hoces,odaberes drustvo i temu i izadjes kad hoces.Drugi vide ono sto ti zelis da oni vide a bez problema sakrijes ono sto ti se ne pokazuje i jos 100 prednosti.
Doduse to vazi za asocijalne tipove kao sto sam ja a vi normalne zene ce te i dalje tugovati za izgubljenim drustvom i druzenjem:p
 
.... i neki ljudi (u belom svetu) i preferans i izleti sa planinarima. Imam porodicu, dobrog muža i decu ali mi jako nedostaje više druženja, nekako smo se u ovoj trci rasturili, viđamo se na dečjim rođendanima, i kada se vidimo pričamo o deci, školi, problemima. Nestali su ljudi sa kojima sam mogla da pričam o Festu ili Darvinovoj teoriji evolucije.... Da li sam ja nerealna u svojim željama, kakva su vaša iskustva?
Jedan par planinara je došao na akciju sa bebom i još jednim manjim detetom. Jednog dana je na pešačenje išao tata, dok je mama čuvala decu. A drugog dana su zamenili uloge, tako da je i mama uspela da prošeta.

Moji dobri drugovi imaju malo dete pa nisu dugo planinarili, ali su se dogovorili za naredni vikend. Baka će čuvati dete, a oni će malko prošetati sa nama.
 
Dolazim, mozda sa starijim detetom
Jedan par planinara je došao na akciju sa bebom i još jednim manjim detetom. Jednog dana je na pešačenje išao tata, dok je mama čuvala decu. A drugog dana su zamenili uloge, tako da je i mama uspela da prošeta.

Moji dobri drugovi imaju malo dete pa nisu dugo planinarili, ali su se dogovorili za naredni vikend. Baka će čuvati dete, a oni će malko prošetati sa nama.
 
Volim svoj "novi" grad mozda i vise nego onaj gdje sam odrasla....jednostavno mi je lijepo....prvenstveno u braku....a imam i super prijatelje...u mom gradu se osjecam skoro kao stranac...od moje generacije vecina je otislo nekim svojim putem....desava se nekad da svi u slicno vrijeme budemo tamo i bude nam predivno...:)
 
Jedno je otici u bilo koji grad u Srbiji... i ja sam se u Shabcu mnogooo lepse uklopila i snasla nego u Beogradu... ali ovo je druga zemlja u kojoj ja nikoga ne razumem a ni niko mene... iako trudim se da ucim kineski polako pa vec i mogu za ono osnovno da se sporazumem :super:
 
Jedno je otici u bilo koji grad u Srbiji... i ja sam se u Shabcu mnogooo lepse uklopila i snasla nego u Beogradu... ali ovo je druga zemlja u kojoj ja nikoga ne razumem a ni niko mene... iako trudim se da ucim kineski polako pa vec i mogu za ono osnovno da se sporazumem :super:

Nisam bas iz Srbije,al' nisam ni puno daleko :lol:;)
Joooj vjerujem da nije lako....ne bih mogla tamo zivjeti(cini mi se)....mozda da odem turisticki,al' sada mi i nije neka zelja...;)
 

Back
Top