Problem sa PST fajlovima u Outlooku 2003

vodolija82

Početnik
Poruka
42
Dakle imam jedan problemčić: naime kod jednog od direktora u mojoj firmi, koji je dobio novu Toshibu laptop(prebacio se isto sa neke stare Toshibe) sam bekapovao ceo outlook, sve *.pst fajlove, i adress book, i nk2 fajl, sve dakle...

Elem, kad sam importovao arhive koje je su bile na starom sistemu i uspešno ubačene u novi sistem, tj. outlook (office 2003 by the way) imena arhiva i foldera su na srpskom, dakle piše umesto inbox- primljeno poštansko sanduče ili tako nešto, i svi podfolderi su na srpskom, u čemu ja ne vidim problem, al direktor neće ni pod razno da mu ostanu imena foldera takva, oće na engleski da se vrati, kaže da je sve pisalo na engleskom na starom sistemu...
Čak je tražio i da mu sklonim language bar i da uklonim totalno srpski iz Regional settinga, čak me cimao i da mu podesim google koji je iskočio sam na srpskom(i to još ćirilici :d) odma na engleski, naravno u 2 klika rešeno :mad:

Dakle kako da skinem smarača s vrata, da vratim imena foldera na engleski, nikakav rename ne može, sivo je...
Pokušavao sam sa regional settings da čačkam da sve bude eng, kao što je sad podešeno, al džaba...

Jedina stvar koju sam našao na netu vezano za foldere je ova komanda:
"c:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\OUTLOOK.EXE" /ResetFolderNames
Nisam još imao prilike da probam, al sutra mi je dead line :wall::wall::wall:

Pomagajte...
 

Back
Top