DRUSTVO ZA PUTOVANJA

Sladjo,kakav ti je plan? Koliko dana?
Da li mislis turisticki ili preko nekih aranzmana?
Jel samo Sicilija ili...?




Samo Sicilija preko turističke agencije, čini mi se da je izašla ponuda za 12 dana. Ide se autobusom. Nemam nekih posebni planova, samo otići u agenciju i uplatit aražman u nekoj od agencija a saputnika ili saputnicu tražim samo iz jednog razloga -da ne moram plaćati doplatu za jednokrevetnu sobu.
 
Ako ima neka zenska osoba zainteresovana za putovanje 7.7. spanija-portugalija-azurna obala 16 dana 700 evra, da mi pravi drustvo neka se javi na skorpion2710@ptt.yu. Godine nisu bitne ja imam 30. Putuje se preko agencije i mozete pogledati plan puta na sajtu TA Nacional iz Valjeva. Meni je glupo da krenem sama iako bih sigurno u autobusu nasla drustvo, a i za jednokrevetnu sobu se doplacuje dodatnih 200 evra sto nije malo a sobe su inace dvokrevetne.
 
A sto bi platila 1100e kad mozes da kupis povratnu kartu iz Turske za 300e?Pa i da platis JAt-u jos 200e do Turske...Smestaj 5-10e..pogledaj na hostelworld.com.Mnogo je jeftinije bez agencije.[/QUOTE

Raspitala sam se ja o mnogim varijantama- znam da povratnu mogu naci za 620e. Ali ova tura mi je stvarno dobra, mozes pogledati program. Ovako mi je nekako sigurnije a imas i vodica.Hvala u svakom slucaju, pozdrav :bye:
 
Potrebna mi je bar jedna osoba (musko ili zensko nebitno, ali priblizno mojih godina - a to je 25), a jos bolje 2 ili 3 za zajednicko iznajmljivanje stana za turisticki boravak u Njujorku (sto vise ljudi to jefitnije po osobi - ali ipak racunajte da cela stvar sa avionskom kartom, vizom i ostalim troskovima ne moze da bude manje od 2500e). Jeste puno ali po mojoj racunici najjeftiniji nacin da se stvarno vidi NY. Planiram da ostanem mesec dana, najbolje septembar, mada moze i kasnije.

Svi zainteresovani neka se jave ovde ili jos bolje na mail savic.marija et sbb.co.yu

JA SAM BILA U NYC PRE 2 NEDELJE,PRELEPO JE TAMO,DA BIH SAD OPET ALI NEMAM TRENUTNO $,TAKO DA SAD OSTAJE OTVORENA PONUDA ZA SVE KOJI BI ISLI NA PROLECE...
 
Ova tema je fantastična.
Molila bih ljude koji su ovim putem tražili saputnike da mi kažu koliko su imali uspeha, i na koje još načine su pokušavali..
Da li npr mislite da je dobra ideja otići u agenciju i pitati dal ima još neko sam pa tražiti da vas spare...u krajnjem slučaju ako ne nađete nikoga?

Pozdrav svima vama ljubiteljima putovanja i avanture!
 
JA SAM BILA U NYC PRE 2 NEDELJE,PRELEPO JE TAMO,DA BIH SAD OPET ALI NEMAM TRENUTNO $,TAKO DA SAD OSTAJE OTVORENA PONUDA ZA SVE KOJI BI ISLI NA PROLECE..




Treba mi cimer od 17 maja do 7 juna 2010 ili eventulano mesec dana za NY,po mogucstvu zensko,da bi nam jeftinije izasao stan,a i da imam drustvo!idem turisticki,ali ne zelim da idem sama,lepse je rucati i popiti kafu sa nekim,nego sam!ako ima zainteresovanih neka mi se sto pre jave na mail saskelly23@gmail.com! inace ja sam Saska i imam 29 godina!
 
dolazim u augustu na odmor u domovinu(srbiju) iz principa necu ni na jedno more (crnogorsko,hrvatsko,grcko, tursko,slovenacko) hteo bih da provedem odmor na planini ako ima zenskih osoba od 25-45g koje imaju isto intresovanje neka se jave na pp, bavim se sportom pa prema tome bilo bi pozeljno da i zenske imaju malo interesovanja za kros i mautin bike unapred hvala.
 

Back
Top