Janezi prznali sipce.

a šta su ta djeca radila tada u sloveniji?

da nisu bili vojnici tzv jna? :arrow: onda sigurno nisu bili nenaoružani.
ili opet imaš neku mantru poput one o bacanju srba lavovima u sarajevu ili o klanju 40ak djece u vukovaru.... sve istina do istine made by RTS :rolleyes:

da bili su na odsluzenju vojnog roka u tadasnjoj vojsci zvanoj JNA . RAdili su samo ono sto im je nalagao ustav njihove tadasnje zemlje. Nisu bili naoruzani bojevom municijom a njima su slovenci pucali u potiljak.

Isto ste radili i vi hrvati godinu dana kasnije.

zato cete u mojim ocima biti oduvek nasi neprijatelji i zlikovci.
 
da bili su na odsluzenju vojnog roka u tadasnjoj vojsci zvanoj JNA . RAdili su samo ono sto im je nalagao ustav njihove tadasnje zemlje. Nisu bili naoruzani bojevom municijom a njima su slovenci pucali u potiljak.

Isto ste radili i vi hrvati godinu dana kasnije.

zato cete u mojim ocima biti oduvek nasi neprijatelji i zlikovci.
:lol::lol::lol:
da ti nisi Komrakov, kojim slucajem..
Ah, ti si Mitevic 100%.
A ovaj Klikk je Gordana Susha - "garant" Poznajem ja takve :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
da bili su na odsluzenju vojnog roka u tadasnjoj vojsci zvanoj JNA . RAdili su samo ono sto im je nalagao ustav njihove tadasnje zemlje. Nisu bili naoruzani bojevom municijom a njima su slovenci pucali u potiljak.

Isto ste radili i vi hrvati godinu dana kasnije.

zato cete u mojim ocima biti oduvek nasi neprijatelji i zlikovci.

e8o majku šta su jaki ti manevarci
vukovar.gif
 
da se ja pitam neprijateljskim drzavama kakva je slovenija bi bilo zabranjeno da posluju u nasoj zemlji.

sto ne moze mesto merkatora da na tom mestu se postavi delta city ili rodic?

ili nemamo svoja piva pa moramo da pijemo lasko pivo?

ili nemamo izbor izmedju LG, samsung, indesit, ariston, midea, beko bele tehnike pa mora da kupujemo slovenacko gorenje?

čekaj kad Kosovo priznaju SAD, Japan, Koreja, Njemačka, ...čiju ćeš onda belu tehniku da kupuješ?:rolleyes:
 
Ma to je sve zbog tog prijema u NATO trakt,
da se mene pita, a ne pita se :lol:
ne bi da ulazimo u taj savez, a pogotovo ne bez
referenduma, samo kako sam i rekao, ne pita se :mad:

poa(E)nta:
Slovenija i Hrvatska su obični pijuni američke niže administracije:-(

tako da naše priznavanje Kosova jest samo preslika naše bede u vanjskopolitičkim odlučivanjima..
 

Back
Top