Sta mislite o kombinaciji muskarac Vodolija i zena Skorpija?

  • Začetnik teme vodolija77
  • Datum pokretanja
Moja sestra je skorpija a njen bivsi decko je vodolija. Bili su zajedno 4 godine ali uz ceste svadje i raskide. Meni se ta veza opste nije svidjla (iako sam i ja Vodolija imala vezu sa muskom skorpijom),jer je on bio ljubomoran, culi su se 5 puta dnevno i vidjali svaki dan po X sati, prvi put se posvadjaju pa pomire, pa cute preko telefona, pa opet se mire... Bla, bla... Delovalo je kao gubljenje vremena. Ona je raskidala sa njim 2 puta, a mirili su se, jer je on kukao da se ona vrati. Sad pazi, nema pravila i mozda je ono ekstremni primer, ali... I Skorpije znaju da budu ljubomorne sto vodolije ne razumeju. Ako joj kazes da si na fudbalu, budi tamo. Pre ce ona razumeti fudbal nego sto ces ti preziveti ako te zakaci repom. Ne pravi je ljubomornom, a pazi se imaju trenutke (koji traju satima!) crnih, crnih misli, koji znaju da ubiju sve pozitivno u Vodolijama. Naravno, samo znak i ne moze mnogo da ti kaze o coveku. Tu je cela natalna karta.
Ako verujes u horoskop, razmisli. Ako ne, samo napred! Seks ce ti sigurno biti super! :)
 
Draga Vodolijo77
Dužina tvoje veze sa škorpiom trajaće onoliko godina koliko budeš želeo da je vučeš za nos.One su sjajne ali moraš da zapamtiš da njoj mozak radi 200 na sat i da se svaka tvoja reč,osmeh,pogled analizira 100 puta.Nemoj napraviti najveću grešku u svom životu:
1.dopustiti joj da se igra sa tvojim mozgom
2.i da otera tvoje prijatelje

Postavi je na pravo mesto i ona će biti najbolja u svemu što ti poželiš:ljubavnica,prijatelj,tvoja srodna duša.
I najbitnija stvar na svetu nemoj juriti za njom,i nakon godinu dana zabavljanja možeš joj reći da ti je stalo do nje,pre tog roka nikako ma koliko bude navaljivala,i imaćeš je u šaci. :wink:
 
Škorpija 01:
Draga Vodolijo77
Dužina tvoje veze sa škorpiom trajaće onoliko godina koliko budeš želeo da je vučeš za nos.One su sjajne ali moraš da zapamtiš da njoj mozak radi 200 na sat i da se svaka tvoja reč,osmeh,pogled analizira 100 puta.Nemoj napraviti najveću grešku u svom životu:
1.dopustiti joj da se igra sa tvojim mozgom
2.i da otera tvoje prijatelje

Postavi je na pravo mesto i ona će biti najbolja u svemu što ti poželiš:ljubavnica,prijatelj,tvoja srodna duša.
I najbitnija stvar na svetu nemoj juriti za njom,i nakon godinu dana zabavljanja možeš joj reći da ti je stalo do nje,pre tog roka nikako ma koliko bude navaljivala,i imaćeš je u šaci. :wink:

:evil: :wink:
 

Back
Top