glas razuma

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa da li je moguce da se niko ne slaze sa Dinkicem?DA LI SMO STVARNO DEBILI DA IM PLACAMO TOLIKE PARE?

1. Већ има тема о овоме,

2. Зашто се петљаш у ствари које не разумеш - СРБИЈА ЈЕ КАО ДРЖАВА СА СВОЈИМ ПОКРАЈИНАМА ПОДИГЛА КРЕДИТЕ - између посталог и отплатом
ових дугова СЕ ДОКАЗУЈЕ ВЛАСНИШТВО! Обустављањем исплате ових дугова
Србија би ПРИЗНАЛА КосовЕ као независну државу! :x:x:x

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6106545&postcount=61
 
To ti dođe kao ulaganje!
Dovodiš KiM u dužničko ropstvo! Vraća se sa kamatama, kada se KiM reintegriše u Srbiju!

Eldorado: Neki su svojevremeno kamate zaračunavali tako da su svake godine, novu kamatu računali na osnovni dug PLUS prethodne kamate. Tako ukupni dug ne raste linearno, već recimo kvadratno!
Ukratko, i sa malom kamatnom stopom, brzo stigneš do vrtoglavih iznosa!:D
 
1. Већ има тема о овоме,

2. Зашто се петљаш у ствари које не разумеш - СРБИЈА ЈЕ КАО ДРЖАВА СА СВОЈИМ ПОКРАЈИНАМА ПОДИГЛА КРЕДИТЕ - између посталог и отплатом
ових дугова СЕ ДОКАЗУЈЕ ВЛАСНИШТВО! Обустављањем исплате ових дугова
Србија би ПРИЗНАЛА КосовЕ као независну државу! :x:x:x

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=6106545&postcount=61

Srbija bi priznala Kosovo????Pa sta,priznace ga ovako ili onako.
Samo pitanje vremena,a onda je bolje u toj lokalnoj za*ebanciji proci jeftinije nego tudjem ku*cu praviti veselje.
 
nrecemo ga priznati nikad akopoludim.

ja znam da bi ti izdao i rodjenog brata i priznao siptarima nezavisnost samo ako to tebi ide u korist, al nismo mi srbi svi takvi, egoisti i izdajice spremni na rasprodaju onoga sto im je najsvetije.
 
nrecemo ga priznati nikad akopoludim.

ja znam da bi ti izdao i rodjenog brata i priznao siptarima nezavisnost samo ako to tebi ide u korist, al nismo mi srbi svi takvi, egoisti i izdajice spremni na rasprodaju onoga sto im je najsvetije.

Nećemo ti i ja...ali sve mi nekako smrdi, da ukoliko uskoro ne dođe do vanrednih izbora...
 
ljudi nismo ga izgubili vi i ja,niko nema ideju kako da ga vratimo,izvinite odrastao sam covek,zrelo razmisljam,deca da nam opet ginu-nema sanse,da ostaju bez roditelja,nema vise juuuuris,protiv danasnjeg naoruzanja nema vise toga.Ja se sasvim slazem da je Kosovo bilo nase,ali vise nije.Da li mislite da bi moglo da nam bude vraceno,i kako,sem ratom,a tu bi nam ****** keve?
 
Ukupan kosovski spoljni dug procenjen je na oko 1,2 milijarde dolara, a Srbija je od 2002. godine do danas već otplatila gotovo 330 miliona dolara. Samo ove godine za naplatu će dospeti 91 milion dinara.
Otplata duga je bitna iz dva razloga. Prvo, Srbija na taj način izražava svoj stav o Kosovu kao neotuđivom delu svoje teritorije. Drugo, Srbija treba da otplaćuje taj dug, jer ima obavezu prema kreditorima i svetskim finansijskim institucijama koje su nam odobrile kredit .Moje misljenje je da bi za taj dug odgovornost trebalo da snosi Zapad koji je i dao najviše kredita, a sada pokušava da jednim nasilnim činom Srbiji oduzme deo teritorije
 
a i normalno je da onaj ko uzima kredit i da ga placa. a to sto ce neko reci te su pare poslate na kosovo,ja verujem ali kome na kosovu.

ademe, kad se kupi neka firma onda se preuzimaju njeni radnici [stanovnici], infrastruktura [sve na kimu] i dugovi e sad dal je te pare stavio u dzep bivsi direktor to nikoga nije briga...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top