Zasto TADICEVA SLIKA...........

opanak

Domaćin
Poruka
3.447
Na TV b92 u 16 i nesto casova pored ostalih vesti prikazan snimak danasnjih mirnih demonstracija u sev.delu Kosov.Mitrovice gde su studenti izveli performans predavanja od strane andjela ( student u liku istog ) Pandorine kutije a istu je primio predst.UMNIK policije............na kraju su demonstranti zapalili zastavu EU i sliku pred.Srbije Borisa Tadica............
Sada.......... student u liku andjela verovatno predst. tzv."milosrdnog" pa nekako ide uz "Pandorinu kutiju".mada je viseslojna poruka........ali zasto slika B.T da gori ?..........mislim...........isti je pri polaganju zakletve dao izjavu da "koliko mu je stalo do borbe pol.za Kosovo toliko i do EU"................mozda je to a mozda i nije..............
Ako sam nesto pogresio ispravite me.........
Sta vi mislite...................
 
Ето наших демократа да нас науче како треба причати о БТ (БТ је такође скраћеница за Блутут).

Па ако су палили БТ слику вероватно су имали разлога за то. Шта ви мислите? А то што Бунди каже да га је изабрало 2.300.000, беше само 52%?
 
Od proglasenja nezavisnosti Tadic se ni jednom nije obratio narodu sa Kosova osim prvog dana, cak je i u vreme velikog mitinga pobegao u Rumuniju. Osecaju se kao da ih je izdao. Razumem ih potpuno

I radikali su se oglasili jednom ali posle sedam dana. Naravno da je otišao jer kad na stranačkom skupu (pošto se zviždalo Dodiku jer je bitnije šta je rekao nego srpstvo), pojavi i premijer - onda je to miting podržan od vlasti. Vlast odgovarta kao i organizator za potencijalne nerede i žrtve. A on eto ima alibi - nisam bio kod kuće kad je gorelo, vidite sa Tomom i Vojom :lol:
 
Ипак, вређање председника моје државе иако ми није симпатичан... не прија ми...

Зато ја и јесам да први човек државе који треба да преставља национално јединство буде нестраначка личност.
 
Možda zato što misle da je bilo važno da se u četvrtak pojavi pred skupštinom ... pred narod. To je bio dan nacionalnog protesta i smatraju neprimerenim "otsustvo zbog službenog puta".

Možda će se neki novinar setiti da pita studente, zašto su to uradili ...
 
Ипак, вређање председника моје државе иако ми није симпатичан... не прија ми...

Зато ја и јесам да први човек државе који треба да преставља национално јединство буде нестраначка личност.

Podržavam...odavno sam i sama zagovarala tako nešto...ali zakasnili smo.

Sada, neka nam je Bog ili ko god na pomoći...Tadić mi svakim danom postaje sve nesimpatičniji a dugo vremena sam pokušavala da opravdam...tražim u sebi bar opravdanja za mnoge postupke.

Istrošio je svoj kredibilitet...kod mene, a koliko čujem mnogi dele isto mišljenje.:confused:
 

Back
Top