Ko su najbolje majke u horoskopu?

Slušala sam Leo Kinga, koji ima Mesec u Biku, kako opisuje taj Mesec... Hhaha, taj Mesec želi da uživa u svemu najbolje, zlato i ostalo.

Recimo mislim da ljudi koji imaju Mesec u Biku su imali/imaju majku koja im je sve udovoljavala, hedonizam... Ne znam koliko je taj neko spreman da udovoljava drugome.

Ne znam ni šta uopšte znači biti dobra majka... Moja idealna majka (jbg ja imam naglašenu treću, i Venera kv Uran) je neko sa kim si kao drugar, ko je apdejtovan i razume se u svu moguću najnoviju tehnologiju, kada priča nije previše emotivna, ne krevelji se, i ne grljaka me non stop, jer sam ja drveni Asc Devica, i ne voli preterano ulaženje u moj prostor... A da, obožavam individualce, autentične, i ljude koji se ne priklanjaju grupama, nego vole da imaju svoj stav, tako da to cenim. A mora da ima osećaj za sva živa bića, ne rakovski sebično samo za svoju porodicu ili vrstu... Volim riblju ljubav, ono prema svemu.

E sad, moja mama je Ribe/Vodolija sa Mesecom u Ovnu u drugoj, na samom početku (to je prirodno Bik) dispozitor joj je Mars u Raku u petoj (peta sam ja, prvo dete, ali i prirodno Lav), ona ima dosta od ovih osobina, ali ima jedan deo koji me nervira, a to je ima malo tradicionalno hrišćanski religiozni stav, iako poštuje moje, tj. vremenom je naučila da poštuje.

Ona je kod mene predstavljena Mesecom u Ribama, i jeste veoma je brižna prema svima, ne izdvaja svoje preterano. I medicinar je.

Njena mama je bila njoj kao general, i nije imala baš nežnu majku... Majka joj je bila Devica... Hhaha...

Dok moja drugarica ima Mesec u Devici u četvrtoj, i njena mama je jako požrtvovana za porodicu, ali klasično devičanski, učiniće ti pre nego da ti kaže... I imaju drugarski odnos... Ali njena mama je izgubila majku kao dete, njoj je Mesec loš u karti (njenoj majci).

Ali da žene Rakovi (Sunce i Mesec), Bik, baš jedva čekaju da budu roditelji.:lol:
 

Back
Top