Ko su najbolje majke u horoskopu?

Žene sa naglašenim Mesecom i znakom Raka često imaju tendenciju da se "lepe" za svoju decu, kao što se i uopšteno vezuju za partnere, prijatelje, ljude generalno ... zbog preterane emotivnosti. To ume da nervira, ako je dete (ili taj neko njoj nasuprot) drugačiji tip osobe i naročito ako nema isti ili sličan način emotivnog reagovanja.

Žene sa naglašenim znakom Bika i sl. po mom mišljenju mogu biti jako dobre majke, jer ih znam dve (jedna od njih između ostalog ima i Mesec u Biku) i obe su opsednute porodicom i decom generalno, a naročito svojom. :D a kad kažem "opsesija" ne mislim u nekom negativnom kontekstu, da sve ostalo zapostavljaju i slično, nego prosto pronalaze se u toj ulozi, uživaju u roditeljstvu i porodici i ništa im ne pada teško, ne rade to jer su zaboga "odgovorne" nego baš naprotiv, kao što rekoh.

Naravno, i to ima teorijsku podlogu zbog egzaltacije Meseca u Biku, to je već vindex rekao, čini mi se. ;)
 
Па зар није битно и стање 5. куће да бисмо говорили о томе какав је неко родитељ?

Или да питам, која кућа говори о односу родитеља према деци?

da bas tako, 5-to polje u natalnoj karti ukazuje kakav je odnos te osobe u ulozi roditelja prema svoj deci , to sto je na primer, navodim nesto neobavezno, sunce u Biku a 5 polje u vodoliji, znaci da se taj roditelj odnosi prema deci sa osobinama koje imaju Vodolije i Uran u njegovom horoskopu, mnogo pre nego gde mu je sunce, u kom je znaku ili gde mu je Mesec..i svaka planeta u 5 polju je dodatak tom osnovnom obliku odnosa.....to za pocetak
 

Back
Top