Cimanje, skrivanje brojeva, nepoznate poruke...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa ja ne cimam , proslo me je to vreme ...cimnem samo ako npr posaljem nekome poruku , a taj neko ne odgovara ..... a sto se tice poruka sa nn broja ....... dobijam ih redovno i ne nerviram se zbog toga .... dobijem preko 30 poruka dnevno sa ne pozznatog broja i nista ...bas me briga ... a ako me taj neko nazove javim se normalno .... al sto mrzim kada mi neko kaze da je dobio broj od mog najfrenda a moj drug nema pojma ili se pravi ......A inace volela bih kada bi postojala mogucnost skrivenih poruka .........



Nacika
 
pa ja ne cimam , proslo me je to vreme ...cimnem samo ako npr posaljem nekome poruku , a taj neko ne odgovara ..... a sto se tice poruka sa nn broja ....... dobijam ih redovno i ne nerviram se zbog toga .... dobijem preko 50 poruka dnevno sa ne pozznatog broja i nista ...bas me briga ... a ako me taj neko nazove javim se normalno .... al sto mrzim kada mi neko kaze da je dobio broj od mog najfrenda a moj drug nema pojma ili se pravi ......A inace volela bih kada bi postojala mogucnost skrivenih poruka .........

da nisi malo preterala,auuuuuuuuuuuuuuuuu:lol:

Nacika

5o poruka pa sta si ti tamo
 
:confused::xda li se nervirate kad vas neko cima sa,,sakrivenog,,!mene tu uzasno iznervira jer ne znam ko je a sigurno je neka nevazna osoba......a da li vam se desava da vam neko salje poruke i nece da kaze ko je,meni se to cesto desava i to mi ne smeta i ovako se smaram nemam sta da radim pa se prepucavam!!!!i najvise to radim da bi provalila da li je to ,,ON,,!!!!!!!
a npr kad vas samo cimne neka osoba !!!!:confused::confused:
ja npr cimam kad neko ne odgovori na poruku,cimam ponekad onako bezveze,a volim kad me neko samo cimne jer je to znak da neko misli na vas!!!!ali ako me neko cima,i cima i cima i ne prestaje,ili kad me neka drugarica lozi preko sakrivenog ili kad mi neko salje neke poruke a nece da se predstavi a nije ON!!!!onda poludim..

glupa tema ali sta vi mislite o tome!!!!!!da li se cimate

ma zamisli da me ne nervira to!!!!!!!!!!
nikad ne znas ko je, stalno smara, predstavlja se kao neko drugi i onda na kraju ej ja sam taj, jb g kao zezo sam te ja sam neznam ko...
 
jednom tako mene neko zazo, al bas brutalno, a nisam znao ko je, i kad sam po*izdil rekao sam mu da cu mu sve po spisku samo da saznam ko je...
i on odma e kao ja nisam taj ja sam neko drugi (drug), predstavi se i kao brate zezo sam te...
u jb t odma se predstavio, nije imo mu da da ide do kraja...

to ne pomaze,al secam se smarala me neka ,,drugarica,, i nisam znala ko je i zapretila sam da cu je prijaviti i da ce joj ukinuti br i odma se usrala!!!!!!!!!!!!!!!

wowim kad me zeza ,,vazna,, osoba
 
na cimanja sa nepoznatog broja ne odgovaram, ako oces nesto predstavi se.. a cimanja uglavnom ako se dopisujem sa nekim, pa ono kao posaljes invitation :lol:
inace kada sam kuci nemam pojma gde mi je telefon, bacim ga negde i ne trosim kredit..

al kad sam na faxu, uh.. :roll: iz koze bih iskocio koliko mi je dosadno u cacku, kredit ode dok kazes dopuna :-D a najcrnje to sto se dopisujem sa mozda 2-3 osobe :s to je tipican primer zavisnosti, krivo mi samo sto nemam msg counter da vidim kolika je to cifra :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top