Naleti glavobolja,dr pomoc!

K

kefalo

Gost
Vec duze vreme mi se desava sledece: pocinje da me boli glava sve jace i jace, prosto me pece glava a onda pocinje talas vrucine pa hladan znoj i pocinjem da malaksavam, ruke mi se tresu. Kad glavni napad (ne znam kako to da nazovem) prodje, ostaje glavobolja i bol u svakom misicu koji postoji. BIla sam kod neurologa, interniste, sve ok.
Dr sta bi to moglo biti? Stalno se nadam da se to nece ponoviti ali se vraca i jako me brine.
 
kefalo:
Vec duze vreme mi se desava sledece: pocinje da me boli glava sve jace i jace, prosto me pece glava a onda pocinje talas vrucine pa hladan znoj i pocinjem da malaksavam, ruke mi se tresu. Kad glavni napad (ne znam kako to da nazovem) prodje, ostaje glavobolja i bol u svakom misicu koji postoji. BIla sam kod neurologa, interniste, sve ok.
Dr sta bi to moglo biti? Stalno se nadam da se to nece ponoviti ali se vraca i jako me brine.

Cao, tvoji simptomi me podsecaju na moje nekada. Jake glavobolje koje pocinju u trenutku a veoma sporo prolaze. Samo sto sam ja uz sve to imala i vrtoglavice. Dakle, isla sam na sve preglede, neurolog, internista, pa rendgen, skener, dioptrija, ocni pritisak, medjutim nista nisu mogli da pronadju. Ostalo je samo da ispitam hormone da vidim nije li to. Tada sam odlucila da sama pokusam da otkrijem uzrok. Posao mi je vezan za sedenje ispred racunara, primetila sam da me cesce boli glava kad sedim duze u istom polozaju. Glavobolje se cesce javljaju i ako ne jedem dovoljno i na vreme. Dakle, ja to povezem sa cirkulacijom, narocito u vratu, i krenem da redovno vezbam i da po ceo dan nesto grickam (uglavnom voce). I evo, vec par godina mi se napadi glavobolje sve redje i redje desavaju.
 

Back
Top