Da li biste ozenili devojku koja nije nevina?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ово је више него бесмислена тема.
И, у најмању руку, шовинистичка.
Какве везе невиност има с било чиме?
И како можеш да очекујеш оно што сам не можеш да понудиш?

:lol::lol::lol:
Od kada sam na forumu, malo malo, pa ti nastupas sa ovim komentarom!
 
A ti MUSKA SPONZORUSO nije mi jasno kako si tako sebican brate,volis da ga stavis i da nacinjes i posle svega toga ti bi nesto sto niko nije naceo. Pa brate i neko ce da zeni i onu sto si ti otvorio i sta tebi sad `fali da ozenis neku sto je neko drugi otvorio.pa budi malo realan .Za mene su takvi ljudi iskopleksirane licnosti !!! Naravno da bi ozenio i ozenicu onu koja nije nevina, zato sto se ona nece pitati kako bi mi bilo sa drugim ,mozda je nesto drugacije i ti fazini ,jer ona vec zna kako je i ko je bolji j.bac to jes JA!!!


Pa svako voli da ga meti a ne voli da mu ga neko meti! :lol:

OK ja ozenim nevinu koja se pita "kako je sa drugima" a to ozeni onu koja je bila sa drugima pa se ti pitaj "kako joj je bila sa drugima" :lol: I zamisli jos da ti kaze "e sto sam imala decka, imao je **** 20cm.... Joj bio je ogroman. Ali nisam se sa njim zadrzala dugo to je bilo vise razvaljivanje od sexa malo da dam sebi oduska, a sada sam se skrasila sa nekim ko je bolji za neke druge stvari, nije sve u sexu... Uh... 20cm... "

:lol:

lyon, nema na Durmitoru ženskih, sve same babe i ovce, to sve otišlo u gradove i pretvorilo se u sponzoruše. Uzgred, nisam sa Durmitora, no iz Zete.

:lol: :D
 
Ово је бише него бесмислена тема.
И, у најмању руку, шовинистичка.
Какве везе невиност има с било чиме?
И како можеш да очекујеш оно што сам не можеш да понудиш?



E pa drugo sam ja. Ja sam musko, ja treba da sam pregazio sto vise zena, a zena treba da bude smerna... Kao ova Dana!
 
Slažem se sa muškom sponzorušom, treba da budeš sebičan (sebična), jer ko će da te voli ako ne voliš sam (sama) sebe. Ko je navikao da otčepi bocu, bogomi će teško da pije iz tuđe. Znam iz iskustva. Uostalom, ako niko neće da pije iz čaše u kojoj bih ja oprao čolda, zašto bi poljubio devojku koja sisa čolda.

Ko zna koliko si poljubio devojaka koje su sisale colda! :shock: Ne pise im na celu.
 
Pa svako voli da ga meti a ne voli da mu ga neko meti! :lol:
OK ja ozenim nevinu koja se pita "kako je sa drugima" a to ozeni onu koja je bila sa drugima pa se ti pitaj "kako joj je bila sa drugima" :lol: I zamisli jos da ti kaze "e sto sam imala decka, imao je **** 20cm.... Joj bio je ogroman. Ali nisam se sa njim zadrzala dugo to je bilo vise razvaljivanje od sexa malo da dam sebi oduska, a sada sam se skrasila sa nekim ko je bolji za neke druge stvari, nije sve u sexu... Uh... 20cm... "
:lol: :D

Bolje da je probala pre tebe, nego da joj se osladi u braku, pa pozeli i nesto ta trane. Znas da se na klinikama za estetsku hirurgiju rekonstruise himen, bas bi bilo super da neka profesionalka nabaci himen i namagarci takvog naivcinu i primirivca, dobio bi sto je zasluzio. :lol:
 
Pa svako voli da ga meti a ne voli da mu ga neko meti! :lol:

OK ja ozenim nevinu koja se pita "kako je sa drugima" a to ozeni onu koja je bila sa drugima pa se ti pitaj "kako joj je bila sa drugima" :lol: I zamisli jos da ti kaze "e sto sam imala decka, imao je **** 20cm.... Joj bio je ogroman. Ali nisam se sa njim zadrzala dugo to je bilo vise razvaljivanje od sexa malo da dam sebi oduska, a sada sam se skrasila sa nekim ko je bolji za neke druge stvari, nije sve u sexu... Uh... 20cm... "
ćuti, zamisli da ti pre prve b.noći kaže, uh zamisli što sam imala dečka, bio mu je samo 20cm..
 
Bolje da je probala pre tebe, nego da joj se osladi u braku, pa pozeli i nesto ta trane. Znas da se na klinikama za estetsku hirurgiju rekonstruise himen, bas bi bilo super da neka profesionalka nabaci himen i namagarci takvog naivcinu i primirivca, dobio bi sto je zasluzio. :lol:

MA nemoj, bilo bi ti bas drago! :lol: Bas si zla devojcica... :twisted:

PA ne bih se ljutio bila bi nevina, a znala bi znanje! :lol: Jos bolje! 8)

ćuti, zamisli da ti pre prve b.noći kaže, uh zamisli što sam imala dečka, bio mu je samo 20cm..

Ima logike! :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top