jat atr72 a fs2004

vucko83:
Jel ima neko jatov atr za fs2004.Na netu sam naso jedan za fs2002,moze da se instalira ali se uzasno ponasa u letu.

NAPOKON DA SE NEKO BAVI ISTIM STVARIMA KAO JA :P :P :P

ne verujem da ima, na flightsimu sam video samo 727 koliko se ja secam...probaj sa jos par atr-a sa fs-a 2002, mozda neki radi ok! Ima li neki 737, dc-9 ili ostali jatovi za fs2004?

E da jos nesto, znas li mozda gde kod nas ima da se kupi neki payware kao npr Dreamfleet B737, i tako neke stvari, nadam se da znas o cemu pricam :lol:
 
I ja se bavim stvarima kao i ti :D

Nažalost, izgleda da smo neshvaćeni. Svi me pitaju gde ja to letim u sobi?". Inače, imam u logbooku više hiljada sati leta. Još od verzije 5.1. Eh, samo je tada to imalo malo više stila. Sada je više našminkano. Sve je krenulo nizbrdo kada su počeli da ignorišu miš kao upravljač. On je (pored pravih avionskih kontrola prerađenih za PC) najpribližniji pravom osećaju kontrole aviona.

Što se tiče dodataka, ja ih imam, ali stare verzije (dosta stare). Interesuje me da li neko možda raspolaže sa Scenery-jem za naš region. Imam stari Scenery, ali on izgleda blago rečeno - odvratno na današnjem FS-u.
 

Back
Top