Najbolji Call of Duty za pc?

Najbolji CoD za pc?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
Iako je CoD graficki postajao sve lepsi, ja sam se odlucio da dam glas prvoj verziji. Ono sto je uvek bila mana CoD su skriptovi sa respawnovanjem neprijateljskih vojnika. Igra se cesto svodila na to da pretrcis od mesta a do b i kompjuter ce prestati da spawnuje neprijatelje. Ovo je bilo sve upadljivije kako je serijal odmicao. U dvojci je vec bilo upadljivo da ti ne moras ni da pucas nego samo da trcis od mesta do mesta. U cetvorci je to najociglednije. O napustanju teme drugog svetskog rata da ni ne pocinjem. Dakle CoD je uvek bila igra za decu, tipa trci i pucaj, s tim sto je vremenom sve vise bila trci a sve manje pucaj.
 
ja sam dao glas za Modern Warfare a kakve su misije nemogu vam reci zato shto SinglePlayer NISAM NI POKRENUO A KAMOLI IGRAO... njegov MultiPlayer je neprevazidjen i nema priche o tome...

O napustanju teme drugog svetskog rata da ni ne pocinjem.

OMG pa ocesh celog zhivota da igrash igre o drugom svetskom ratu?! shto ti je taj drugi svetski rat toliko zanimljiv?! Jesi tolki tuljan i zombi da ako se neshto novo, inovativno i osvezhavajuce uvede u ODLICHAN serijal igara to odma prestaje da bude dobro i to je LOSHE, LOSHE i tachka, a?
 
Naravno da ne, ali onda neka igru nazovu samo modern warfare, da odmah znamo da to nije CoD. Da li ti hoces jos jednu igru u kojoj ces biti sluga americkog imperijalizma? U tematici ovog nastavka CoD nema nista novo i osvezavajuce. To je isto sr*nje koje gledamo i slusamo na televiziji svaki dan (samo sto na kraju nece Rusi biti ti koji ce lansirati nuklearku). Drugi svetski rat je zanimljiv jer u njemu ima materijala za jos deset hiljada dobrih pucacina.
 
COD 2 je chudo od igre to je prva igra koju sam igrao online i igracu je godinama jos sigurno,Prvi deo sam presao ali mi je deluje zastaro u odnosu ns dvojku.Zao mi je sto nisam igrao UO kazu da je odlicna expanzija...cetvrku ne mogu da igram,graficka mi slaba
 
Tab503, ti se sad malo zezas, ali CoD4 je jedno precenjeno mejnstrim sr*nje. Srecom nece dugo da pozivi.

AHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAH
bash si me fino nasmejao....

i6i4na.jpg


CoD4 je sr*nje ma da... NIKO ZHIVI GA NE IGRA... jadan...
 
o ukusima se ne da raspravljati pa tako i ovu raspravu ... da ne bude posle diktature i strahovlade :lol: :lol: :lol:

Jeste, ukusi su razliciti. Naravno uvek postoje neka objektivna merila kojima mozemo proceniti kvalitet igre. Ali ne vredi sada govoriti, pogotovo ne ovoj deci. Neka se hype malo stisa pa ce vreme pokazati.
Strajo, sto se tice onog AHAHA itd. Ovaj smeh ne moze sam po sebi biti argument, pre moze biti pokazatelj histericnih crta. Ali to je nesto sto ces ti sam morati da razresis sa sobom.
 

Back
Top