Serije..Sta gledate, sta vam se svidelo?

Odgledao dve epizode serije ''Legion''
Nit dobro nit lose nit zanimljivo nit dosadno nit tamo nit ovamo :D
S obzirom da ima 8 epizoda u sezoni odgledacu je sigurno.
Nije nesto wow ali cu je svakako odgledati.
Jel gleda jos neko?
Gomila ''low key'' satanističkih serija!!! Legion je legija demona iz Biblije koju je Isus prognao u krdo svinja...Izgnanik takođe ima vrlo mračnu demonsku sadržinu, kao da ga je psihopata smišljao...Inače nisam gadljiv na đavola ali čak i ja mogu da primetim ovaj trend i uopšte mi se ne sviđa...Po meni je đavo više neko sa neverovatnim ukusom i neko ko otvara vrata misterioznih uživanja nego neko čupavo, kopitasto čudovište (ne sporim da možda uzima i tu formu za naivčine! ):pop3::twisted:
 
Gomila ''low key'' satanističkih serija!!! Legion je legija demona iz Biblije koju je Isus prognao u krdo svinja...Izgnanik takođe ima vrlo mračnu demonsku sadržinu, kao da ga je psihopata smišljao...Inače nisam gadljiv na đavola ali čak i ja mogu da primetim ovaj trend i uopšte mi se ne sviđa...Po meni je đavo više neko sa neverovatnim ukusom i neko ko otvara vrata misterioznih uživanja nego neko čupavo, kopitasto čudovište (ne sporim da možda uzima i tu formu za naivčine! ):pop3::twisted:

Ma odgledao 4 epizode i stao...Em mi nista nije jasno em je serija shit...Privukla me ocena na imdb ali je eto primer i dokaz da ocene nisu ni malo meredovne. Ko nije gledao neka preskoci slobodno.
 
Ja sam počeo da gledam sa puno entuzijazma, svidela mi se fasada, onaj mali propali gradić, mračne tajne itd, ali sam posle video da film veliča manije i manijake i proglašava ih kao ''opsednutost đavolom''...Zna se da su većina slučajeva opsednutosti u istoriji bili teški slučajevi psihičkih bolesti, pokušaja skretanja poažnje na sebe i verskog extremizma i da su usled brutalnih metoda ''isterivanja'' mnoge žrtve umrle...U ovu seriju je očigledno uloženo MNOGO novca i dalje se ulaže ali je toliko mračna i bezizlazna da ja prosto ne mogu da je gledam...A i to je deo trenda dehumanizacije ljudi preko medija...Tipa Into the badlands koja slavi neljudsko nasilje bez cilja ili Humans koja nam ''predlaže'' da se družimo sa robotima uhhh
 
Opet "Srecni ljudi" na RTS :lol:
10636220_873828179295672_1024076261330003716_n.jpg
 

Back
Top