bezalkoholno pivo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako nekog i dalje interesuje...
ZIP (iliti Zrenjaninska industrija piva) pravi pice pod nazivom "Euro malc" (nekad je bio "Tut-gut", pa ga mozete potraziti i pod tim nazivom). Pakuje se u pivske flase od pola litre, klinci ga obozavaju i prebogato B vitaminom - kazu da je vrlo zdravo
 
smeh:
Ako nekog i dalje interesuje...
ZIP (iliti Zrenjaninska industrija piva) pravi pice pod nazivom "Euro malc" (nekad je bio "Tut-gut", pa ga mozete potraziti i pod tim nazivom). Pakuje se u pivske flase od pola litre, klinci ga obozavaju i prebogato B vitaminom - kazu da je vrlo zdravo
Pa dobro, da li ovde govorimo o pivu ili o raznim kabezama (ko zna šta je). :wink:
 
Espanol:
smeh:
Ako nekog i dalje interesuje...
ZIP (iliti Zrenjaninska industrija piva) pravi pice pod nazivom "Euro malc" (nekad je bio "Tut-gut", pa ga mozete potraziti i pod tim nazivom). Pakuje se u pivske flase od pola litre, klinci ga obozavaju i prebogato B vitaminom - kazu da je vrlo zdravo
Pa dobro, da li ovde govorimo o pivu ili o raznim kabezama (ko zna šta je). :wink:
Pa ja priznajem da nisam bas upucena u vrste i kvalitete piva, kao i to sta jeste a sta nije pivo... :oops:
Ali je moja logfika da ako je "bezalkoholno" - definitivno nije pivo... A "tut-gut" je vrlo populrno pice kad recimo klinci insistiraju da piju pivo (znate li takve :) ). A i pakuje se kao "pravo"... pa sam mislila da je to to...
Pogresila sam nesto? :?
 
smeh:
Espanol:
smeh:
Ako nekog i dalje interesuje...
ZIP (iliti Zrenjaninska industrija piva) pravi pice pod nazivom "Euro malc" (nekad je bio "Tut-gut", pa ga mozete potraziti i pod tim nazivom). Pakuje se u pivske flase od pola litre, klinci ga obozavaju i prebogato B vitaminom - kazu da je vrlo zdravo
Pa dobro, da li ovde govorimo o pivu ili o raznim kabezama (ko zna šta je). :wink:
Pa ja priznajem da nisam bas upucena u vrste i kvalitete piva, kao i to sta jeste a sta nije pivo... :oops:
Ali je moja logfika da ako je "bezalkoholno" - definitivno nije pivo... A "tut-gut" je vrlo populrno pice kad recimo klinci insistiraju da piju pivo (znate li takve :) ). A i pakuje se kao "pravo"... pa sam mislila da je to to...
Pogresila sam nesto? :?
Priče o "bezalkoholnom pivu" su najobičnija budalaština. Kvalitet i jačina piva se meri količinom ekstrakta (ili slada) što je pretvoreno u alkohol komendija (jel se tako kaže). Pivo u najvećem delu sveta ima tretman prehrambene namirnice, baš zbog malog procenta alkohola i puno korisnih sastojaka (prednjači zdravi vitamin B iz kvasca). Uzeti mu sve to i dodati ukus maline (ćuj, pivo sa ukusom maline) je IMBECILIZAM koji su mogli da smisle samo USA imbecili. Ljubazno molim da mi neko pozajmi pucaljku pa prekratim muke sa ovom temom. :wink:
 
Probala sam u Austriji bezalkoholno pivo. Nije to ni kvas a ni tut gut. Osobe koje nisu pivopije cesto i ne primete razliku. Ja je recimo nisam primetila i nisam ni provalila da je bezalkoholno dok mi drugar nije napomenuo.
Medjutim, ljubitelji piva ispljunu vec prvi gutljaj :lol:
 
lady me:
Probala sam u Austriji bezalkoholno pivo. Nije to ni kvas a ni tut gut. Osobe koje nisu pivopije cesto i ne primete razliku. Ja je recimo nisam primetila i nisam ni provalila da je bezalkoholno dok mi drugar nije napomenuo.
Medjutim, ljubitelji piva ispljunu vec prvi gutljaj :lol:
Naravno, zato što mu ukus umesto hmelja, kvasca, slada... daje hemija (veštački aromati). I to je sad zdravo pivo?
 
probala sam razna piva, i neka sa divljim tresnjama i kojesta...
tri najlepse stvari... str8 pivo pre i cigareta posle. rostilja, naravno...
ko ne voli, kosili smo travu opet :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top