Problem sa CD-RW LITE-ON

I

iggy_

Gost
kADA SNIMIM FILM NA RW-u NEMOZE DA SE ISKOPIRA U DRUGI RACUNAR ILI MOZA ALI ZA PUNO VREMENA ! vEC SAM JEDAN PISAC REKLAMIRAO A ETO PROBLEM SE PONAVLJA I NA DRUGOM ??? ZA REZANJE SAM KORISTIO I EASY CD CREATOR 6 I NERO 6 A STVAR I DALJE ISTA??!!
AKO NEKO IMA IDEJU STA SE DESAVA NEKA JAVI!
HVALA!
 
Verovatno ti je CD ostecen, jer kad god ti stavi vreme kopiranja da traje 80-90h ili 3-4 dana znaj da citac/rezac ne moze da procita neki sektor CD-a i vrti ko budala...

Da li si mozda probao sa Virtual CD-om, on kad naidje na greske obelezava ih crveno i nastavlja dalje, mada i on moze da uspori...

Osim Virtual CD-a imas i:
Fantom CD
Soft Disc
Virtual Drive...
 
Ma nije problem u citanju RW-a nego u pisanju LITE-ON-a ,probao sam i sa potpuno novim CD-om ali opet ista stvar?????Sa data i audio snimanjem je sve ok ali kada je fajl veliki kao AVI tu nesto brljavi a ja ne mogu da provalim sta i vec pocinjem da se nerviram ??!!??!!
 
iggy_:
kADA SNIMIM FILM NA RW-u NEMOZE DA SE ISKOPIRA U DRUGI RACUNAR ILI MOZA ALI ZA PUNO VREMENA ! vEC SAM JEDAN PISAC REKLAMIRAO A ETO PROBLEM SE PONAVLJA I NA DRUGOM ??? ZA REZANJE SAM KORISTIO I EASY CD CREATOR 6 I NERO 6 A STVAR I DALJE ISTA??!!
AKO NEKO IMA IDEJU STA SE DESAVA NEKA JAVI!
HVALA!
Koliko ja znam čitanje sa RW-a je veoma sporo. Npr. Sa MMore-a traje suviše, jer mu je brzina čitanja 4x. Mislim da to nije problem do rezača, već do medija i znatno sporijeg RW. Ispravite me ako griješim
 
milospv:
iggy_:
kADA SNIMIM FILM NA RW-u NEMOZE DA SE ISKOPIRA U DRUGI RACUNAR ILI MOZA ALI ZA PUNO VREMENA ! vEC SAM JEDAN PISAC REKLAMIRAO A ETO PROBLEM SE PONAVLJA I NA DRUGOM ??? ZA REZANJE SAM KORISTIO I EASY CD CREATOR 6 I NERO 6 A STVAR I DALJE ISTA??!!
AKO NEKO IMA IDEJU STA SE DESAVA NEKA JAVI!
HVALA!
Koliko ja znam čitanje sa RW-a je veoma sporo. Npr. Sa MMore-a traje suviše, jer mu je brzina čitanja 4x. Mislim da to nije problem do rezača, već do medija i znatno sporijeg RW. Ispravite me ako griješim
Znaci svi sumljaju na CD a isprobao sam i Verbatim i SmartBuy i sta sve ne .....i ista pesma
 

Back
Top