DR-POOOOMOC!!!!!!!!!

  • Začetnik teme bolesnica
  • Datum pokretanja
B

bolesnica

Gost
Vec godinu ipo dana vucem kasalj i imaam gusenje.Zivim u provinciji pa su me slali u plucnu bolnicu(vadili mi krv,radili spirometriju,uzeli bris)i kazu nije nista,sve je ok.Onda sam otisla u Vrsac(radili su mi testove na alergije ali posto sam morala u skolu uzeli su mi bris iz nosa,poslusali me,inhalirali i dali mi inhalator za kucnu upotrebu(Flixonase aqueous nasal spray)napominjem morala sam u skolu pa u sredu ponovo idem za Vrsac na dalja ispitivanja.Doktorka kaze da su mi ovi u mom mestu uradili sve povrsinski.Ona misli da je pocetak asme ili bronhitis(ali u sredu cemi konacno reci rezultat).Sta vi mislite o svemu ovome?
 
Ako nije problem iz kog si grada?Posto spominjes Vrsac onda si neka okolina Vrsca a ja za samo jedan manji grad znam da imaju plucnu bolnicu pa...
No ,da se vratim na tvoje pitanje,ako ides u skolu imas koliko 16,17 godina?
Prvo mora da se vidi kakav je nalaz brisa i da se ocitaju alegoloske probe,ako bude pozitivna neka od supstanci tipa prasina,duvan onda je moguce da imas alergijsku astmu ali to ja samo pretpostavljam.
Jednostavno nemoguce je da sve bude u redu a ti imas gusenja i kasalj,ako to traje dugo onda nije klasican bronhitis nego moze biti astma.
Potrudi se da zavrsis sva ispitivanja,pa ako to znaci i par dana izostajanja iz skole onda izostani,nista nije vaznije od tvog zdravlja.
 

Back
Top