Život iz snova?!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BOJAN-BN

Početnik
Poruka
33
Hmm...Šta mislite da je čoveku potrebno ,da bi mogao reći da živi život iz snova ,šta za vas to uopšte predstavlja,??,,:neutral:,,,da li se radujete malim stvarima i mislite da one upravo čine život lepši ili ,,,,,,,
 
Kako god da se okrene sve se svede na porodicu.To je najveca sreca.Mnogi ispune razne snove vezane za karijeru,bogatstvo ali se ne ozene-udaju ne izrode djecu jer uvijek ima nesto prece i opet su prazni.Fali nesto...fali toplina porodicnog doma.
Ja volim i voljena sam,imam dvoje zlatne djece,zdrave,pametne,i kazem sta vise.
Ne kazem ima snova koje nisam ostvarila,kao imam vremena,a imam sto da ne.Sve je stvar volje.
Sada zelim i imam normalan zivot.A ovako licno zadovoljna sam,nisam zahtjevna:)
Voljela bih da djeci obezbjedim dobra skolovanja,i samim tim i lijepu buducnost.

Ali kako se kaze,samo zdravlja i sve se moze:D
 
Koliko covek ima vise iteligencije od zivotinje, svinje, ili krave, toliko vukodlak ima vise inteligencije od coveka. :D Mozete li to da zamislite? Nama vukodlacima je super. Mozete li da zamislite kako mi mozemo da se poigravamo sa ljudima i sta sve mozemo da uradimo?
 
Putovanja, putovanja, putovanja i fotografija. Da zivim ko slobodan umetnik i da imam troje dece s njim. :-P :-)

Pa tebi treba Djenka!
Da putujete svetom i snimate filmove... neces da budes samo zena malenog grobara.
;-)
Broj dece si pogodila... ali kao minimum!

___________________________________________________________

Sreca je stanje duha i na to materijalno ne utice ni malo. Nazalost, stice se prividan utisak, vrlo lako, da nisam u pravu.
Mom cukun-dedi sva sreca sveta bila majska kisa svakog proleca. Znao je da ce godina biti rodna i da ce biti ica i ****... nece biti prisilnog posta.
Svako vreme ima neku svoju mikro sliku koja pruza makro srecu. Meni dosta troje dece... sa 4-5 jos srecniji...
Ugledati se na Rastafari-ćance...
 
Koliko covek ima vise iteligencije od zivotinje, svinje, ili krave, toliko vukodlak ima vise inteligencije od coveka. :D Mozete li to da zamislite? Nama vukodlacima je super. Mozete li da zamislite kako mi mozemo da se poigravamo sa ljudima i sta sve mozemo da uradimo?
pa eto vidiš da ti je dobro,srećna si na neki način,pa makar to bilo i poigravanje s ljudima,što da ne:) nismo svi isti
 
pa eto vidiš da ti je dobro,srećna si na neki način,pa makar to bilo i poigravanje s ljudima,što da ne:) nismo svi isti

Mi vukodlaci ne mozemo drugacije nego da se poigravamo sa ljudima. Jel mozes ti da se se spustis na 4 noge i da jedes sa svinjama iz njihovog korita i da gurices? Tako ni ja ne mogu da trtljam sa devojkama i da budem prosta kao pasulj kao one.
 
Baš danas bi neka emisija na tv-u...navodno ustanovljeno je da su najsrećniji ljudi na svijetu,stanovnici ostrva Vanuatu,negdje u Polineziji...E,sad ...ne gledah sve,pa ne znam zbog čega tačno... .
 
Prvenstveno radujem se malim stvarima...zdravlje je zivot iz snova...
a moj najveci zivot iz snova su moja DECA....
a gledano iz maste....
galfull7216b1pt7.jpg


330swimmingpoolnightvieyc5.jpg


halycon1sk9.jpg


vila7ih5.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top