Quantcast

Život iz snova?!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

BOJAN-BN

Početnik
Poruka
33
Hmm...Šta mislite da je čoveku potrebno ,da bi mogao reći da živi život iz snova ,šta za vas to uopšte predstavlja,??,,:neutral:,,,da li se radujete malim stvarima i mislite da one upravo čine život lepši ili ,,,,,,,

*TASKA*

Aktivan član
Poruka
1.645
Kako god da se okrene sve se svede na porodicu.To je najveca sreca.Mnogi ispune razne snove vezane za karijeru,bogatstvo ali se ne ozene-udaju ne izrode djecu jer uvijek ima nesto prece i opet su prazni.Fali nesto...fali toplina porodicnog doma.
Ja volim i voljena sam,imam dvoje zlatne djece,zdrave,pametne,i kazem sta vise.
Ne kazem ima snova koje nisam ostvarila,kao imam vremena,a imam sto da ne.Sve je stvar volje.
Sada zelim i imam normalan zivot.A ovako licno zadovoljna sam,nisam zahtjevna:)
Voljela bih da djeci obezbjedim dobra skolovanja,i samim tim i lijepu buducnost.

Ali kako se kaze,samo zdravlja i sve se moze:D

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
Koliko covek ima vise iteligencije od zivotinje, svinje, ili krave, toliko vukodlak ima vise inteligencije od coveka. :D Mozete li to da zamislite? Nama vukodlacima je super. Mozete li da zamislite kako mi mozemo da se poigravamo sa ljudima i sta sve mozemo da uradimo?

Meda Božanin

Aktivan član
Poruka
1.762
Putovanja, putovanja, putovanja i fotografija. Da zivim ko slobodan umetnik i da imam troje dece s njim. :-P :-)
Pa tebi treba Djenka!
Da putujete svetom i snimate filmove... neces da budes samo zena malenog grobara.
;-)
Broj dece si pogodila... ali kao minimum!

Sreca je stanje duha i na to materijalno ne utice ni malo. Nazalost, stice se prividan utisak, vrlo lako, da nisam u pravu.
Mom cukun-dedi sva sreca sveta bila majska kisa svakog proleca. Znao je da ce godina biti rodna i da ce biti ica i ****... nece biti prisilnog posta.
Svako vreme ima neku svoju mikro sliku koja pruza makro srecu. Meni dosta troje dece... sa 4-5 jos srecniji...
Ugledati se na Rastafari-ćance...

BOJAN-BN

Početnik
Poruka
33
Koliko covek ima vise iteligencije od zivotinje, svinje, ili krave, toliko vukodlak ima vise inteligencije od coveka. :D Mozete li to da zamislite? Nama vukodlacima je super. Mozete li da zamislite kako mi mozemo da se poigravamo sa ljudima i sta sve mozemo da uradimo?
pa eto vidiš da ti je dobro,srećna si na neki način,pa makar to bilo i poigravanje s ljudima,što da ne:) nismo svi isti

topmodelsica

Elita
Poruka
16.613
pa eto vidiš da ti je dobro,srećna si na neki način,pa makar to bilo i poigravanje s ljudima,što da ne:) nismo svi isti
Mi vukodlaci ne mozemo drugacije nego da se poigravamo sa ljudima. Jel mozes ti da se se spustis na 4 noge i da jedes sa svinjama iz njihovog korita i da gurices? Tako ni ja ne mogu da trtljam sa devojkama i da budem prosta kao pasulj kao one.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.