Leepo..

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Kanda sam prosli put bio neprecizan, iliti pak brezobrazan..
Hajdemo sad to kultivisanije 8-)
Zanimaju me misli koje su se u glavama nasih dragih dama/zena/devojaka/forumasica javile pre nego sto su prvi put pristale da nasu muskost `uzmu` u svoja usta... eto,lepo. :)
Dakle,dame,cime vi obrazlazete taj `gnusni prelom` u tom trenu? :oops: 8-) :lol: :razz:
 
Zanimaju me misli koje su se u glavama nasih dragih dama/zena/devojaka/forumasica javile pre nego sto su prvi put pristale da nasu muskost `uzmu` u svoja usta... eto,lepo.

Mozda se ove devojcice i secaju, ali kod mene davno beshe :)

Jedino shto znam je da je to bila moja ideja a ne njegova. Ne secam se kakav sam utisak imala, da li mi je odgovaralo ili nije, ali poshto sam mu redovno pushila verovatno jeste.
 
pa, kao, on je meni to stalno radio, a bilo je mnogo lepo, pa reko aj i ja da probam. ne znam što, iznenadio se....
meni se svidelo, a ni pre mi pomisao na to nije bila odbojna, prosto ni sama ne znam što to nisam malo ranije uradila.
 
sad si me rasuzio. shvatila sam da se tog svecanog istorijskog trenutka ne secam:shock:.
ne secam se tog prvog pushenja, JAO KAKO MI JE ZAO SADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
inace, kapiram da mi se odmah mnogo svidelo, jer sam tog decka jurila samo da mu to radim:D. bili smo3-4 meca zajedno, ma deca......a super je bilo, ludilo :D
 
ja se ne sećam svog prvog pušenja. . .:shock:
bilo pre 8-9 godina, znam s kim je bilo, sa dečkom sa kojim sam prvi put spavala. . .

ali se uopšte ne sećam. . .

a, sada pre nego što ga uzmem u usta, misao u glavi:

pa, ne razmišljam. . .

volim da pušim i meni lepo.

lepo meni lepo njemu. . .
 
:lol: originalna tema...

Hmmm...Taj tip je ludeo samnom u krevetu,kao najacha si baby!:lol: Svasta sam radila s njim,bila potpuno slobodna,pa reko aj i to da probam-da mu ostanem u najachem secanju!Al sam tad to radila samo zbog njega,i zbog radi vezbe...Za buduca pokolenja jel.Sad,sa trenutnim deckom UZIVAM u tome,ja se lozim vise nego on jbt!
 
:lol: originalna tema...

Hmmm...Taj tip je ludeo samnom u krevetu,kao najacha si baby!:lol: Svasta sam radila s njim,bila potpuno slobodna,pa reko aj i to da probam-da mu ostanem u najachem secanju!Al sam tad to radila samo zbog njega,i zbog radi vezbe...Za buduca pokolenja jel.Sad,sa trenutnim deckom UZIVAM u tome,ja se lozim vise nego on jbt!
Jbt, najacha si baby! najachem, jbote, uzivam, lololo, kekeke, haxorz, roflmao, lolskaterz... baby, najacha, lolol, jbt...

Mrzim te.
 

Back
Top