Da li ima zivot posle smrti?

mico...plasis me...od kad si sjebala ruku mlogo si pocela da filozofiras :lol: :D :mrgreen:
a enrike mi uze rec iz usta :lol: :D
ali ajde da ne bidne samo da mlatim evo...posle smrti...hmmmm...jok bre...postanes `rana za crve i nista drugo...treba uzivati u zivotu...to kaze egocentrista i hedonista :lol: :D...sve u svemu...tropsko ostrvo :cool:
 
dajana_92
sta da ti kazem? pogresno je traziti takav odgovor. ja sam isto pitanje postavljao mnogo vremena,ali mogu ti samo reci da odgovora nema. neko rece da postoje samo oni koji veruju i oni koji ne veruju,i to je tacno.ako ce ti moje licno misljenje znaciti posle svog vremena koje sam proveo u traganju za istim odgovorom,na osnovu svega sto sam procito,ja verujem da zivot posle smrti postoji.
 
mico...plasis me...od kad si sjebala ruku mlogo si pocela da filozofiras :lol: :D :mrgreen:
a enrike mi uze rec iz usta :lol: :D
ali ajde da ne bidne samo da mlatim evo...posle smrti...hmmmm...jok bre...postanes `rana za crve i nista drugo...treba uzivati u zivotu...to kaze egocentrista i hedonista :lol: :D...sve u svemu...tropsko ostrvo :cool:

opshte je poznato da ja subotom filozofiram,vidovita sam i otvaraju mi se shesta,sedma i ostala chula :cool:
Ja vecj rekoh da imam jednu natprirodnu mocj :mrgreen:
ako ovde usput ima neki iscelitelj nek mi se javi :lol:
e sad...shto se tiche svega ovoga...ljudi,da smo mi stvarno samo dust in the wind...zhivot bi bio depresivna i besmislena situacija...:?
zhivot je samo stanica...jedino u shta sumnjam je da cje s druge strane one bezobrazne da peku i bockaju djavoli...dovoljno se chovek namuchi u zhivotu,,,a i ako je pochinio zlo..nije sam po sebi kriv...svi se mi radjamo chisti,a kakvi cjemo biti kasnije zavisi od toga koji put izaberemo..
 
Gledao sam pre par godina nekog popa na tv-u kako priča o nekom većem broju ljudi koji su doživeli kliničku smrt i za to vreme videli istu stvar, a to je bila neka svetlost, livada i vrata. Čak neki ljudi vide šta se oko njih dešava dok su klinički mrtvi. Neću da kažem da pop duva jer poštujem sveštenstvo, ali to mi sve zvuči čudno.
 
Postoji neko nauchno objashnjenje za to koje ide otprilike ovako , U trenutku smrti mozak luchi neki hormon ili shta vec koji izaziva "halucinacije".Zato neki vide svetlost, neki rodbinu vec davno pomrlu...Mislim da se Kastaneda bavio prouchavanjem tim stvarima.Mala,citaj knjige , nemoj ovde da nas plashish ;)
 

Back
Top