Astromedicina

Po tome sto si Blizanac u podznaku i Rak u znaku, moze da se nagovesti da imas problema sa zglobovima i ligamentima ali i reumatskim ili autoimunim oboljenjima kostiju i zglobova, posebno sto je Sunce iz Raka direktno u kvadratu sa Saturnom iz 8 i Jupiterom iz dela 6 polja zdravlja. No, kako su prisutni Uran u 6 polju i opozicija Neptuna iz 6 polja zdravlja sa Mesecom vladarem u 12 koji je u konjukciji sa Marsom iz 11, pored osnovnih stvari koje mi skrecu paznju, moraces da mi kazes da nije bilo mozda i povrea ili lomova do sada, posebno sto su ti aktzvni aspekti prvenstveno izmedju 15-17 i 23-27 godine, pa tek kasnije opet. Kvadrat Merkura kao vladara sa Jupiterom koji dolazi iz 6 polja iz dela Strelca, meni ukazuje na jos stvari, da mogu biti problematicni i sitniji zglobovi, kao sto je saka, prsti, ali i zglob vilice, do krupnijeg zgloba kao sto je kuk, pa bih volela da znam u cemu je tacno problem i da se tada vezem za planetu koja time vlada, da vidim ima li resenja ili je to stalna promena koja moze da traje i hronicno, da ostavi traga...Neptun u 6 daje zbrku cesto, pogresne dijagnoze ili pogresna lecenja i taj polozaj ja licno ne voli ali takodje daje i mogucnost u kvadratu sa Jupiterom, da se intervenise, promena sanira kad bude bila otkrivena i spreci njeno dalje sirenje, ma o cemu da se radi, od najbanalnijeg do najgoreg, uvek daje mogucnost lecenja.Kako se Pluton koji nosi regeneraciju mesa u aspektu sa Neptunom, i trigonira planete u 12, mislim da je stepen rehabilitacije, odnosno oporavka u nekom momentu moguc, ako ne moze skroz onda u velikoj meri, ma o cemu da se radi.

A, da ,zaboravih, da li je bilo slicnih oboljenja ako je oboljenje uzrok a ne povreda, u porodici siroj, preko majke i njenih muskih clanova porodice ili oca i njegovih zenskih clanova porodice..
javi se pa da nastavimo analizu...

Hvala vipcurlic!
Jeste bila povreda kolena, u 3. razredu gimanzije jos, a i povreda skocnog zgloba
u 8. razredu osnovne. Zglob vilice mi jeste problematican, ali urodjeno. A shto se tiche
slicnih povreda u familiji, nije ih bilo.
 
Ok, kad su povrede u pitanju to nije urodjeno ni nasledno, da tako kazem, vec sticaj okolnosi, losih energija i polozaja koji postoje u horoskopu, pa kad se tome doda to kao predispozicija, puca organizam tamo gde je najtanji..a kod tebe su to kosti i zglobovi..No, ovako, povremeno dok je saturn u Devici u naredne 2 godine, mozes da imas nekih povremenih smetnji ali bih ti preporucila da cuvas i desno rame,kosti sake i prste, sklon si i njih da povredis, mozda u manjoj meri nego koleno ali moze. takodje i smetnje od strane kuka su moguce, rekla bih levog ali me ne drzi za rec. Saturn kroz Vagu nece biti u globalu los kasnije, samo na pocetku znaka, za jedno 3 godine kada da cuvas ovo sto sam ti rekla...
 
Evo saljem i natalnu ovde kako ste mi rekli draga VIP
Problem sa jajnicima (imala ogromnu cistu na jajniku za koju nisam ni znala da postoji i na kraju bila operisana krajem septembra pr.godine, josh uvek na terapijama) i kichma ne zaostaje u problemima:(

Hvala unpared:)

Ovako, hormoni rade svoje i ribe u 5 polju, posebno ginekoloski hormoni i neptun koji je u strelcu su cinili da se cista razvija a da za nju i ne znas, operacija prosla bez problema, rekla bih sa regeneracijom plutona iz vage. Neptun u inkonjukciji Marsu i saturnu u Raku opet daje zlezde , jajnike koji su u stvari zlezdani, i kako je ta konjukcija izazvana sa t kvadratom kroz Bika i skorpiju, bilo je za ocekivanje da se to mora operisati.Trudnoce i hormonalni preparati u nekim godinama mogu da naprave poboljsanje situacije, jer ciste, posebn vodene, nastaju zbog nedovoljne kolicine hormona koji ne mogu da izazovu pravilno sazrevanje jajne celije, najcesce je pretvarajuci u vodene ciste, koje same prsnu a kad ne prsnu - rastu.Kicma je problem i bice problem, slabo je polje, posebno u krsnom delu i moras da se pazis ukocenja i ukljestenja zivca, posebno isijadikusa, i to celog zivota...i posebno od 25-te povremeno ali od 35-te konstantnije...U saobracaju mozes da imas tendenciju za povredjivanje ali nekako mislim da ce to prvenstveno da bude vezano za tvog buduceg partnera.Mozes da budes cesto osetljivih zuba ili desni, kao i sklona infekcijama i reakciji limfih cvorova u organizmu, kontrolisi pljuvacne zlezde u kasnijim godinama i klimaks ces jako tesko da podneses (ono toplo-hladno i razdrazljivost). Ono sto treba da znas je osetljivost zeludca na stres i nervoza ga urnisa (kao i creva).
 
@ sevilja

Sunce u opoziciji Uranu, osa jarac Rak, stresu sklona, kvadrat SaturnMars Neptun u Vagi...njena hipohondrija ima nekada razloga mada, sa Neptunom u vrhu T kvadrata moram reci da njoj i doza hormona u organizmu remeti ravnotezu i stvara od nje osobu podloznu naglim promenama stanja i raspolozaenja..Venera u 6 prirodnoj kuci Device, pa u Skorpiji, rekla bih da ona u stvari vise negativno misli i "sluti" sama sebi nego sto je klasican hipohondar. Ona samo kao Jarac u znaku zaista ocekuje najgore da je strefi ili da najgore prodje i stalono razmisljajuci na taj nacin moze da stvori negativnu energiju oko sebe koja lici na hipohondriju..
 
Eh, morala sam da prokomentarišem kad smo napisale istu stvar u isto vreme. :-D
Samo što je tvoj Merkur u Blizancima a moj u Jarcu pa se jedan raspiše a drugi u dve reči. :wink:

Elem, slažem se s ostatkom tvoje analize. No ne znam sa čim konkretno ima problem, neki hronični problemi mislim da postoje zbog ovog Saturna. Donji deo stomaka - urogenitalni sistem mislim da je jedan od osetljivijih ovde (ne mora da znači da je to baš taj hronični problem, samo naglašavam).
 
Da, to je moja mamaN! :)
Aha, obe stelijum u Vagi. Inače tata je ovan- Vaga, pa mu taj njen divni stelijum pao u 7. polje.
I tata ima stelijum u Vagi. :) - Saturn 0 Merkur0 Sunce 0 Neptun, pa je njegov ''divni'' stelijum pao u mamino 5. polje. :)
A u vezi mame- ljudi, ona jeste hipohondrična, ali stvarno. Mislim, nema baš psiho dijagnozu, ali znam valjda- živi sa dva doktora u kući. :) Možda traži pažnju? Pošto je bez tatine ostala. :(
 
Nije uro-genitalni, u pitanju su proširene vene gde je u pojedinim periodima života zaista imala tegoba sa tromboflebitisima.
Sad se smirilo,i kao što si rekla, jeste hronično- ali je samo to! A njoj, Bože, šta joj nije. Neko da je gleda sa strane pomislio bi da pati od svega!
 
Uh, Sevilja, pa vladar 6. u konjunkciji sa Neptunom, tu je i Saturn. To su strahovi. Mislim, između ostalog. ;)

Mislim da je ono (kao da) "pati od svega" opet zbog Saturna. :?

Btw nikad nije imala problema sa UG ? Mislila sam zbog ove Venere, zatim Vage, Škorpiona i sl., u vezi sa 6. poljem. Naravno, to je jedan deo simbolike, ne mora biti po definiciji tako. Očigledno. ;)
 
Da, to je moja mamaN! :)
Aha, obe stelijum u Vagi. Inače tata je ovan- Vaga, pa mu taj njen divni stelijum pao u 7. polje.
I tata ima stelijum u Vagi. :) - Saturn 0 Merkur0 Sunce 0 Neptun, pa je njegov ''divni'' stelijum pao u mamino 5. polje. :)
A u vezi mame- ljudi, ona jeste hipohondrična, ali stvarno. Mislim, nema baš psiho dijagnozu, ali znam valjda- živi sa dva doktora u kući. :) Možda traži pažnju? Pošto je bez tatine ostala. :(

Da trazi paznju, trazi, ali duso, osecaj da nije voljena i da je neispunjena potice od saturn Neptun kombinacije ali se ne postaje hipohondar od toga..Zato ima tebe, da razume kako to hormoni deluju u vreme vidnog i manifestovanog ili latentnog poremecaja, znas, nekad analize pokazu da je doza prosecno dobra za zenu u onim godinama kada to radi ali njenom organizmu to nije dovoljno, smem da tvrdim, pa kad se nakalemi stres, pa krene u vrzino kolo koje vidim kod nje, a ne branim je, ima onu dozu pesimizma od Sunca i zaista nije hipohondar da umislja, ona samo strepi i plasi se ali ima razloga ponekad..fizicki uzrok, samo sto je negativna prema sebi i to da joj ispravis ne mozes..
 
Nije uro-genitalni, u pitanju su proširene vene gde je u pojedinim periodima života zaista imala tegoba sa tromboflebitisima.
Sad se smirilo,i kao što si rekla, jeste hronično- ali je samo to! A njoj, Bože, šta joj nije. Neko da je gleda sa strane pomislio bi da pati od svega!

Pre svega je prati u periodu kad saturn bude bio na stelijumu u vagi pa da vidimo sta kaze urogenitalni sistem..Ne zaboravi Neptun u Vrhu mada kvadrat kaze da ima operacija i resenje, moze da bude i cista ili bilo sta ali Neptun ne da da se vidi makar joj svi bili lekari u kuci, njoj biljni i alternativni nacini najvise pomazu ali operacija moze da bude, bolje da znas pre
 
Mesec u Ribama kvadrat Venera u skorpiji u 6 i kvadrat Pluton

Mesec u ribama sa Venerom u skorpiji pravi sirenje, slabljenje elasticnosti i trombozu daje venera u skorpiji kvadrat pluton vladar
 
Ovako, hormoni rade svoje i ribe u 5 polju, posebno ginekoloski hormoni i neptun koji je u strelcu su cinili da se cista razvija a da za nju i ne znas, operacija prosla bez problema, rekla bih sa regeneracijom plutona iz vage. Neptun u inkonjukciji Marsu i saturnu u Raku opet daje zlezde , jajnike koji su u stvari zlezdani, i kako je ta konjukcija izazvana sa t kvadratom kroz Bika i skorpiju, bilo je za ocekivanje da se to mora operisati.Trudnoce i hormonalni preparati u nekim godinama mogu da naprave poboljsanje situacije, jer ciste, posebn vodene, nastaju zbog nedovoljne kolicine hormona koji ne mogu da izazovu pravilno sazrevanje jajne celije, najcesce je pretvarajuci u vodene ciste, koje same prsnu a kad ne prsnu - rastu.Kicma je problem i bice problem, slabo je polje, posebno u krsnom delu i moras da se pazis ukocenja i ukljestenja zivca, posebno isijadikusa, i to celog zivota...i posebno od 25-te povremeno ali od 35-te konstantnije...U saobracaju mozes da imas tendenciju za povredjivanje ali nekako mislim da ce to prvenstveno da bude vezano za tvog buduceg partnera.Mozes da budes cesto osetljivih zuba ili desni, kao i sklona infekcijama i reakciji limfih cvorova u organizmu, kontrolisi pljuvacne zlezde u kasnijim godinama i klimaks ces jako tesko da podneses (ono toplo-hladno i razdrazljivost). Ono sto treba da znas je osetljivost zeludca na stres i nervoza ga urnisa (kao i creva).

HVALA NAJLEPSHE:)))))
 
Pre svega je prati u periodu kad saturn bude bio na stelijumu u vagi pa da vidimo sta kaze urogenitalni sistem..Ne zaboravi Neptun u Vrhu mada kvadrat kaze da ima operacija i resenje, moze da bude i cista ili bilo sta ali Neptun ne da da se vidi makar joj svi bili lekari u kuci, njoj biljni i alternativni nacini najvise pomazu ali operacija moze da bude, bolje da znas pre
E, mi se svi u kući ''pržimo'' na alternativu.:lol:
Stalno pijucka neke čajeve...pa ko zna, možda isprevenira. Ali, da znam, ok, Saturn u Vagi!

Evo i tate, za njega se više plašim.
Zašto? Sad će i kod njega Saturnov povratak- jooooj kad pomislim, nas troje u isto vreme. Ima da bude igranka bez prestanka.:roll:
Sve u svemu, u mojoj karti je Saturn u opoziciji sa Suncem. Otac mi je KVS bolesnik. Ima visok pritisak, lekove pije, ali kako sam sebi prepiše ( napominjem nije doktor)...malo me strah...jer, eto sve nekako u mojoj karti vuče na ono loše.:-(

 
@seviljo

6 polje u lavu pocinje i ima Mars Veneru u Devici, Vag i Ovan u podznaku sa znaci aktivnim upravo tim planetama..svi vladari su u polju zdravlja...problem postoji sa kardiovaskularnim sistemom jer Lavu je to zona koaj je najugrozenija, ali, Pluton nosi regeneraciju i Saturnov povratak nema direktne veze sa njim jer je njemu Saturn sada aktivan, ove godine i presao je na pocetak Device, pa ja uopste ne bih, po njegovoj karti rekla da je njemu ono sto ga ugrozava to sto nosi i leci se od toga..Njega aktivnost drzi i on moze uredno da vodi racuna o sebi, bilo da je zbog Device sam sebi lekar bilo sto veruje da sve najbolje zna ili da najbolje zna kako se oseca
 

Back
Top