Vishe od prijatelja/manje od veze

Kako rashchistiti sa nejasnim osecanjima koja imate spram nekoga?
Recimo neko vam je ortak/prijatelj/whatever...osecate minimum jaku simpatiju spram dotichne persone ali opet nedovoljno iz nekog razloga isto osetjate da ne bi ishlo to u neshto vishe?:?Neshto vas odbija ali i privlachi istovremeno.
Sa jedne strane jak osecaj,vishe od prijateljstva spram te osobe a sa druge vas neshto ipak "kochi"...osetjaj,instinkt,predubedjenje ili neshto sasvim 10.,....pa ste nekako "zakocheni"izmedju 2 krajnjosti u kolotechini...
Kako se postaviti?
Jedne veceri napijete se kao svinje, seks bude ocajan pa se razocarate i skapirate da ste pogrijesili sto niste ostali samo na drugarskom nivou... Onda se jedno vrijeme izbjegavate dok se sve ne slegne... E, nakon toga ponovo mozete da budete drugari, ali ovaj put bez one tenzije koja je ranije bila prisutna...
Mislim, prepricah svoje iskustvo... Eto...

P.S. Ipak vise nismo bas onako dobri drugari kakvi smo nekad bili... Jbga...:-?
 
Jedne veceri napijete se kao svinje, seks bude ocajan pa se razocarate i skapirate da ste pogrijesili sto niste ostali samo na drugarskom nivou... Onda se jedno vrijeme izbjegavate dok se sve ne slegne... E, nakon toga ponovo mozete da budete drugari, ali ovaj put bez one tenzije koja je ranije bila prisutna...
Mislim, prepricah svoje iskustvo... Eto...

P.S. Ipak vise nismo bas onako dobri drugari kakvi smo nekad bili... Jbga...:-?

jao carice:)
ma i ja isto tako..nema tu bre..ako se zainteresujem, moram da probam kad tad..ali ako bude bezveze, nemam problem da nastavim druzenje kao da nista nije bilo...jer i nije ..
ljudi previse znacaja pridaju sexu:)
 
dok se ponovo ne napijete...pa se poyebete ...pa se izbegavate... pa se napijete....pa se pojebete....pa se izbrgavate....pa se napijete..pa se poyebete....i, tako..........

jedan moj ortak tvrdi da ne postoji m-ž droogarstvo........kaže da je to nemogooće i to tako on ubedljivo kaže...posebnim tonom.....da me skrši i na moju tezu da nije tačno.......
ili ova sitooacija...neka ti je prijatelj...ali te odbija nešto........moraš da vidiš šta je to nešto.......recimo mene tanka usta kod neke žene mogu da odbiju da je uopšte ne poželim....ili nečija narav...kao okej mi se...al bre mnogo je besna i glasna........mora o tome što te odbija da se porazmisli...pa onda da vidiš na čemu si....dal da je kresneš...pa nek ide život...i normalno....da boodeš trezan...da posle ne bi sebi prebacivao.......kao da sam bio trezan ne bi se to desilo..........my ass....
 
Kako rashchistiti sa nejasnim osecanjima koja imate spram nekoga?
Recimo neko vam je ortak/prijatelj/whatever...osecate minimum jaku simpatiju spram dotichne persone ali opet nedovoljno iz nekog razloga isto osetjate da ne bi ishlo to u neshto vishe?:?Neshto vas odbija ali i privlachi istovremeno.
Sa jedne strane jak osecaj,vishe od prijateljstva spram te osobe a sa druge vas neshto ipak "kochi"...osetjaj,instinkt,predubedjenje ili neshto sasvim 10.,....pa ste nekako "zakocheni"izmedju 2 krajnjosti u kolotechini...
Kako se postaviti?

Nije uvek lako, ali kad uspes onda je super!
Juce mi je bila jedna od takvih 'drugarica' koja je upravo nesto izmedju.
Znamo se jako dugo i ona i ja znamo da nam nikada ne bi uspelo da budemo zajedno.
Mnooooogo smo razliciti.
Ali...
To nam ne smeta da priznamo jedno drugom da postoji obostrana privlacnost.
I da je glupo da se pravimo blesavi i da to ne iskoritimo s vremena na vreme.
Kad smo u nekim vezama ne vidjamo se uopste, nema potrebe.
Veoooma se dobro razumemo iako se nekad desi da se ne vidmio i po godinu dana.
 

Back
Top