Da li se svercujete u javnom prevozu ?

uh. ja se juče šverala,
retko se vozim,
inače kucam karticu i za stanicu.
morala sam busom, kasnila sam negde, a nisam ponela novčanik...
ono sve za dve stanice...
pretrnula sam. i sve vreme sam se pitala šta mi je ovo trebalo.
smejali su mi se. kažu da nisam normalna, ali da i kako sam revnosna, naravno da bi baš mene skembao ridza:p
eto.
 
izvinite a ko to placa kartu da mi je znati, ili jednostavnije ko ih ponistava, niko niko.....

Svi se svercuju, svercujte se i vi pa i ja :):):)

ja sam vec rekao da ja to radim.....prvo, smatram da je posteno platiti uslugu prevoza, kao kad odes u pekaru, pa ne uzmes lebac dzaba nego das tih 25 kinti, a drugo zelim sebe da postedim scena i natezanja sa kontrolorima....
 
dok nisam imala markicu, uglavnom (99%) sam kucala kartu. ali, jednom me je neki divča spopao za bukvalno 2 stanice...od kineza do bloka. i, naravno, iznerviralo ga je što sam bila mrtva hladna i dala mu l.k. bez natezanja...mislim se, idi s milim bogom, jadničak....a neka baba mu se okačila o koleno, pa kuka li kuka da joj ne napiše kaznu. kako se onda on sav naduo od važnosti i samo što babu nije prebio...jadna. mora da joj kazna dođe pola penzije.
 
Zna li neko koliko košta markica za zaposlene, a koliko za nezaposlene?

Za mene nije vazna cena, bila, kad sam kupovala studenstku, nego je trebalo cekati u redu kad sacekas zadnji dan da je kupis, a to mi se nije svidjalo. A kad treba da je izvadis onda isto tako treba da se ceka po redovim i da donosis dokumenta, sacekas u redu, kazu ti da treba jos nesto da donese, fotokopiju licne karte, ovo, ono.

slatko si me nasmejala :D

Da, lepo me pogleda i stane mi. :D I onda, nema niko da izadje na prednjim vratima i ja ostanem da cekam sledeci autobus. Ha ha ha ha ha, salim se, to mi se jednom desilo, u subotu, i svi otrce na srednja vrata, ja frajerka necu da trcim, ha ha ha ha ha ha, onda odem na tramvaj, kad ja tamo a ono medjutim. Nema tramvajskih stanica, nema tramvaja gde ih je do skoro bilo. Onda stopiram, i hoce da mi stane taksi, ja pokazem necu, on kaze nece da mi naplati voznju, i povezu me, taksista sa prijateljicom na privatnoj voznji. I tako se to zavrsilo.
 
i moja potomčica se švercuje:-? jednom bili ridžovani i samo je pitali - a imaš pare za mobilni, a? i izbacili je iz busa.:-D nekad stvarno umeju da budu divče, a nekad su ok.:cry: rade svoj pos'o:-?
a kazna je 1700 dinara, ako je platiš na vreme, tj. dok te ne tuže...
meni bash juche odrzhao predavanje neki kontrolor
al je ql lik ovako, najbolji na koga sam naishla do sad
bilo mi bzv da se svadjam, ipak..stariji chovek
 
Posaljite me PM ako zelite da se vozite bezbrizno u gradskom prevozu za samo 300 din za ceo mesec !

Ja se vozim vec godinu dana sa markicama koje se prodaju u "podzemlju" za 100-300 dinara . A ponekad mozete naci i besplatne markice :-D:-D:-D .

gde da te posaljemo???8-)
icons.gif
 
jednog decka tako maltretirali...kao nema kartu...i sad ovaj, umsto da ga izvede....pita ga pametno> a sto ti, decko, nemas kartu..........a ovaj kaze - nemam pare......nemam.....i sta sad ima ovaj da se raspitooje...stvarno....meni bilo neprijatno sto on nema pare...i ceo autoboos gleda i...mogli bi stvarno malo da se ishlifooju ridzovani....ja sam ranije...dok sam isao u skolu....nisam imao povlasticu i izvedu me...a ja pocnem da trcim.... i pobegnem...nemojte vi to da radite.....ja sam bio mnogo brz....
 

Back
Top