Kosovo = Republika Srpska

Sta je bolje da bude u Srbiji

  • Kosovo

  • R .Srpska


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kaai79

Poznat
Poruka
7.065
Da mozete da birate sto sada nije slucaj ,za sta bi se vi odlucili ,Kosovo ili Srpska
Ja nisam za to da kosovo ostane u srbiji narocito sa svi tim ustupcima koje bi dobili ,samim tim bi usli u vladu i u ostale institucije ,sto nije nimalo naivno s obzirom na visoki kriminal medju tim stanovnistvom, koji bi se preneo kod nas.
A i to je skoro 2miliona neprijateljski nastrojenog stanovnistva .Normalno bi bilo da u slucaju odvajanja kosova isto pravo dobiju srbi u Bosni.
Koliko to nekima delovalo neizvodljivo to je moguce da se desi.
 
Pogledaj sad ovaj drugi scenarij Kosovo ostaje u Srbiji a RSrpska u BiH

Koji ti je bolji od ova dva?

Ja sam bas okoreli nacionalista ali nevidim dobru u tome da kosovo ostane u srbiji .
Pa bolje da se povezujemo u sa muslimanima iz bosne nego sa siptarima .
Tako da vise zbog onog za inat im ne dozvoljavam ,nego sto to stvarno treba Srbiji .
Mozemo da pricamo o rudama i bogatstvu ali sve ce to da ode za podmirivanje njihove bede .
Mozda gresim ali bolje bez oboje nego zajedno sa sipcima.
 
Gde je opcija "Kosovu i RS je mesto tamo gde ih je srpska politika dovela (nezavisna drzava gradjana Kosova i smetliste za Srbe najsramnije istorije)"?

@kaai79

Dobro je poznato da je nacionalizam, pogotvo u svom "okorelom" kod tebe pristunom obliku, paranoja i posledica nemogucnosti da se kao individua afirmises u drustvu (o tome recimo jako lepo pise Kis, parafrazirajuci Sartrovu misao o antisemitima, u eseju koji ulazi i u Cas Anatomije), medjutim mene interesuje zasto bezmalo svaki nacionalista u svojim pisanijama prikazuje blatantno nepoznavanje maternjeg jezika. Zasto ne naucis osnovna pravila gramatike srpskog jezika?
 
Ова варијанта би била реална и праведна, али постоји мали проблем.
Држава која изгуби рат обично не добија територијална проширења, зар не?
 
Sto?

Pravoslavna Apokalipsa i nama slabovidijima otkriva da je Amerika moderni Rim, Karla Jahacica Zveri, Gucha Jovanove trube, a Srbi nebeski narod profesionalnih martira i novovekovni ekvivalent prvobitne, sada uveliko redukovane, Crkve. Kosovo, razume se, Novi Jerusalem u iscekivanju uznesenja i statusa Nebeskoga.

Svi dobijamo! Osim antisrba...
 
Gde je opcija "Kosovu i RS je mesto tamo gde ih je srpska politika dovela (nezavisna drzava gradjana Kosova i smetliste za Srbe najsramnije istorije)"?

@kaai79

Dobro je poznato da je nacionalizam, pogotvo u svom "okorelom" kod tebe pristunom obliku, paranoja i posledica nemogucnosti da se kao individua afirmises u drustvu (o tome recimo jako lepo pise Kis, parafrazirajuci Sartrovu misao o antisemitima, u eseju koji ulazi i u Cas Anatomije), medjutim mene interesuje zasto bezmalo svaki nacionalista u svojim pisanijama prikazuje blatantno nepoznavanje maternjeg jezika. Zasto ne naucis osnovna pravila gramatike srpskog jezika?

Jao oci si mi otvorio ,a ja dosad ziveo u zabludi.
 
nekako je ovo preslo u dosadu... da li vise volite da dobije te sportsku prognozu ili loto,suma je ista, ili da li vise volite najnoviji tip mercedesa ili BMW iste vrednosti ili.... ovo kao da se "pitanja" postavljaju maloj deci breeeeee... ili mozda neko misli da je forum "fontana zelja" a????
 
Prva nesumnjivo. Zestoka opasnost izricito nacionalnih granica nam kuca na vrata Evrope. Mrznja, netrpeljivost i buduci sukobi (nadam se ne i Treci svetski rat) su direktna posljedica. Moramo nauciti da gradimo multi-etnicke regione, kako bismo zaustavili Apokalipsu.

Зашто би моноетничност, односно национална хомогеност довеле до мржње и нетрпељивости?

Напротив, управо у етнички изразито измешаним срединама, као што је некад била БиХ долази до распиривања највеће мржње и насиља.

Да је етничко стање 1991. у БиХ било какво је данас, односно да народи живе једни ПОРЕД других, уместо једни СА другима, до рата оваквих размера не би ни дошло.

Зато ја не верујем да би могло доћи до новог рата у БиХ.
 

Back
Top