Galerija foto-aparata korisnika pdf. Fotografija

Sony Cyber-shot DSC-H5

25.jpg


dsc-h51.jpg
 
Ima svasta (nocno snimanje, portret, pa onda pod sceen ima za slikanje za plazu, sneg, u zatvorenom, za snimanje biljaka, kucnih ljubimaca, pa onda ima posebno za spajanje slika kad se recimo slika pejzaz, i na kraju ima za pravljenje filmica, sto opet moze da se snima u manjem i vecem formatu, pa da se namesti da li se snima napolju ili unutra).
Hm pa kad malo bolje razmislim, trenutno mi i ne treba bolji.:D

U, pa baš je extra! To ima i moj i ja sam zadovoljna!

Pu bre, pa svi imate neke extra aparate...profesionalne...
 
Sta je ovo?
Jel' ovo za ilustracije?
Koliko paraaaa?:)

Tabla za crtanje je najboljei naziv koji mogu da nadjem.
Neverovatno u koliko programa moze da se koristi, odkad sam je kupio bar dva puta lakse sredjujem fotkice u photoshopu, narocito izolaciju predmeta,a i clone stamp tool i blur cetkicu koristim lakse. Za ilustracije da ne pricam, iako sam zatrpan nekim poslom sa fotkama, probao sam malo sa ilustratorom, mnogo dobra fora kad crtam liniju cetkicom i dok vucem liniju pojacam pritisak i linija postaje deblja na tom mestu, ekstra kad nesto treba da se naglasi.
Ja sam je platio u millhous-u 7.990 dinara, ima manja za 5.500, ali ova je mnogo komotnija za rad, dva puta je veca.
 
Ja imam 2!lol
Mada je jedan...hmmm, kako da se izrazim...porodični, a drugi sam ja osvojila na fotokonkursu koji sam vam spominjala. A taj drugi je Canon PowerShot A75:
canon-powershot-a75.jpg
I on je superr, mada je ovaj Nikon bolji:D
Da nebih ubacivao sliku i ja posedujem ovaj isti foto aparaar imam ga od kada je izasao i super sam zadovoljan sa njim,pre toga sam imao Sony Mavicu snimao je na flopi disk.
 

Back
Top