ObsCure 2

nisam igrao drugi jer jos nisam odigrao ni prvi, ali sam ga skoro nabavio (mislim na 2. deo) i probao da vidim da li i kako radi.... smeta mi samo sto non-stop trcis, a sa drzanjem shift-a hodas... a ne moze u opcijama da se podesi da bude drugacije... :(
igre mozda nisu fenomenalne (po ocenama koje su oko 7/10), ali jesu originalne i rado cu ih odigrati :)
 


Nisam igrao prvi deo, pa se za sada malo gubim... Jel ovde ne postoji save kada hoćeš već samo checkpoint...? Treba mi pomoć, ne mogu nigde da nadjem šifru za onaj sef(u sobi gde su bilijar satolovi),:confused: gde bi trebalo da se nalazi pištolj (valjda)..Ako neko može da mi pomogne bio bih mu zahvalan....
 
Nisam jos nabavio drugi, a ne znam kada cu imati vremena da ga proigram...
Inace, u prvom delu je najbolje uradjen onaj prolog...uvek mi srce stane kada bezim od onog velikog monstruma u onom hodniku...
 
heh, imas u meniju valjda disk, ili negde sa leve strane :) pogledaj malo, ili probaj na youtub pa trazi savegame obscure ili tako nesto, verovatno ima neki video kad je neko snimao :)
 
Feki care, pomagaj opet, gde je ona jbn druga karta za otvaranje security vrata u bolnici?(našao sam onu kod stočića na krevetu) Nema na you tubu ništa takvo a ni slično...!8)
 
ja sam batalio drugi deo kad sam dosao kod bolnice i kad treba da zatvorim one resetke da me ne bi uhvatila ona mrcina... sve sam dugme polomio na tastaturi pretiskajuci i nema sanse, na kraju sam se iznervirao i obrisao igricu.... a inace, kod ovog drugog dela mi se svidja to sto je za stepen tezi od prvog mada opet ni to nije na zavidnom nivou...
 

Back
Top