Jogurt i sendvic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro, meni ovo nije smesno niti saljivo. Tuzno je. Postoji razlika izmedju promiskuiteta i gluposti s jedne strane i ocaja zato sto je nekada ucinjena glupost, s druge. Ako ne mozes da pomognes...

Nije ni meni smešno. Naprotiv, vrlo mi je ozbiljno.
Da napomenem da bi dotična verovatno samo od jesenje kolekcije koju ima u ormaru mogla da kupi celu trafiku zajedno sa trafikantom. Legenda kaže da je niko nije video dva puta u istim cipelama. Ali su je zato svi videli kako satima kruži oko zgrade u kojoj radi njen diler, i čeka dozvolu da uđe.
Mislim da joj se ovog puta samo jeo kikiriki, a lakše joj je bilo da se sagne nego da ode do kuće po novčanik.
Ne može njoj više niko da pomogne.
Ali možda ona takva može pomoći nekome.
Nešto kao hodajući bilbord "recite ne drogama".
Ne, nije mi tužno. Samo mi je ozbiljno.
 
Joj, ja vise ne smem da otvaram ovu temu. Sinoc je otvorih i htela sam da pisem nesto, al me strast prema jogurtu i sendvicu odvela pravo u frizider. Evo i sad mi se jede :( Ako neko ne zakljuca ovu temu ja cu da postanem gica prasica.
 
Nije ni meni smešno. Naprotiv, vrlo mi je ozbiljno.
Da napomenem da bi dotična verovatno samo od jesenje kolekcije koju ima u ormaru mogla da kupi celu trafiku zajedno sa trafikantom. Legenda kaže da je niko nije video dva puta u istim cipelama. Ali su je zato svi videli kako satima kruži oko zgrade u kojoj radi njen diler, i čeka dozvolu da uđe.
Mislim da joj se ovog puta samo jeo kikiriki, a lakše joj je bilo da se sagne nego da ode do kuće po novčanik.
Ne može njoj više niko da pomogne.
Ali možda ona takva može pomoći nekome.
Nešto kao hodajući bilbord "recite ne drogama".
Ne, nije mi tužno. Samo mi je ozbiljno.

Ludilo... :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top