STANOVI U BEOGRADU!!!!!!

Jazas girl

Zainteresovan član
Poruka
120
Ljudi zanima me misljenje onih koji planiraju fax u Bg-u da mi kazu kada je najbolje vreme da se trazi stan za stanovanje????Cula sam da je bolje da se trazi aprila,maja jer su tada cene otprilike ok,a ako se trazi u junu,julu cene su "da padnes u nesvest"!!!!Sta mislite???:confused::confused::confused::confused::roll::roll::roll:
 
Posto znam dosta njih koji su ove godine upisali fax, znam da im je svima trebalo bar po mesec dana da nadju nesto pristojno za pristojnu cenu! I to mislim mesec dana intenzivnog traganja za stanom! Cene zavise uglavnom od lokacije, nikako od vremena kad ga trazis!
 
Evo da ti se javim i ovde. Da, cinjenica je da treba puno vremena da se nadje nesto ok, a ima i toga da cene skoce pred pocetak skolske godine. E, sad, ako planiras da upises PA, oni tamo imaju smestaj, tako da ti stan mozda nece biti potreban. A ako ne, nije lose provesti neko vreme ranije u trazenju stana. Znas ono: ko pre devojci - njegova devojka. A jos ako je sponzorusa, mozda ti treba manje ako dodjes ranije, prohtevi rastu...
 

Back
Top