Spasavanje redova Rajana

kambodza

Elita
Poruka
15.736
....pitanje za zensku populaciju a moze i za sve .desilo se pre mnogo,mnogo godina jednom mom dobrom drugu.smuvao se sa jednom super devojkom,znachi odlichno izgleda i josh je bolja bila kao osoba,sve je super bilo dok nije trebalo da dodje do sex-a i tad on zakaze,pre toga nije imao takvih problema vec se u toj vezi toliko primio da je omanuo ,sva sreca shto je ona bila strpljiva te mu je ta psihichka blokada pala posle dve nedelje i od tad su se kao zechevi,svaki dan jedno 5 godina ,razmishljham shta bi bilo sa njim da ona nije bila tako kul .....................a pitanje je koliko vremena i strpljenja vi imate za voljenu osobu ako joj se desi ovo ................
 
Devojka je bila pametna ..Poznato je da usled prevelikog uzbudjenja i zelje kod muskarca erekcija moze da bude polovicna ili da je uopste i nema..Ukoliko nije neka psiho-fizicka bolest u pitanju,iz navedenog primera se vidi da je to prolaznog karaktera..Bila sam u slicnoj situaciji ..nije mu trebalo 2 nedeje ( srecom,haha)..samo par sati i sve je posle bilo ok..Svaka normalna zena ce imati razumevanja za tako nesto..
 
.............pitanje je postavljeno iz razloga shto sam ovde procitao milion puta kako nije mogao da mu se digne kad su trebali prvi put ,te kakav shonja i onda se danas vidim sa tim drugom i setim se tog njegovog prvog malera i skontam u glavi kakva je carica ispala ta njegova bivsha i po njenoj prici kako je uzivala narednih pet godina i kako mi je samo zao shto se njih dvoje nisu venchali,jbt. kakav su oni divan par bili ..............j.ebem ti subjektivne probleme .........
 
....pitanje za zensku populaciju a moze i za sve .desilo se pre mnogo,mnogo godina jednom mom dobrom drugu.smuvao se sa jednom super devojkom,znachi odlichno izgleda i josh je bolja bila kao osoba,sve je super bilo dok nije trebalo da dodje do sex-a i tad on zakaze,pre toga nije imao takvih problema vec se u toj vezi toliko primio da je omanuo ,sva sreca shto je ona bila strpljiva te mu je ta psihichka blokada pala posle dve nedelje i od tad su se kao zechevi,svaki dan jedno 5 godina ,razmishljham shta bi bilo sa njim da ona nije bila tako kul .....................a pitanje je koliko vremena i strpljenja vi imate za voljenu osobu ako joj se desi ovo ................

Jao čika-Kambi pa i ti si počeo sa temama....
Ali pošto si bio dobar i kupio mi...njup.. čokoladu...evo da budem fina, kao što nisam, pa da odgovorim.....
Volela bih da znam u kom trenutku evolucije se kod ljudskih bića (oba pola) razvila ta nepresušna potreba za savršenstvom.... Da li čovek podsvesno želi da liči na Boga? Neprestano i u realnom i u virtuelnom svetu susrećem ljude koji moraju da imaju savršeno prijateljstvo, savršenu ljubav, savršen sex.... Da li vide "savršenstvo" i kada se ujutru osmehnu svom odrazu u ogledalu? I ako nešto u tom njihovom "savršenom" odnosu zakaže...prave od toga erupciju histerije i očajanja... E pa ljudi nisu mini-bogovi.... I ljudski organizam zakaže sa vremena na vreme... Nekada nam ruka utrne....nekada nam se zapuši nos.....a nekada naš polni organ odbije da posluša naređenje od mozga... I čemu frka?!!! Ako nekog zaista, izistinski, potpuno, sasvim voliš....budeš uz njega i kroz mirna mora i kroz bure.... I kakva je to ljubav ako je bitno samo tvoje zadovoljstvo?
 

Back
Top