poklopci za mleko, jogurt, sokove, AAAAAA

marko69

Početnik
Poruka
21
poludecu od ovih poklopaca na ambalazi za mleko, jogurt, sokove, i ostale tecne stvari. dodje mi da bacim melko kroz prozor kad mi pukne ona folijica ispor otvaraca, pa moram da secem nozem, da pola prospem, a kasnije sve curi naokolo dok sipam. ili one spiralice na jogurtima, koje prskaju naokolo, ili puknu kad ih povucem, pa moram nozevima da otvaram jogurt, pa sve prsti naokolo. ili divni patenti na sokovima, koji se otvaraju teze nego konzerva tune bez otvaraca, a svakih mesec dana izbace po neki novi patent za otvaranje, najcesce od mekane i jeftine plastike, pa se sve iskrivi i zguzva dok pokusavam da otvorim sokic.
poludim od toga!!! jesam li ja jedini????????
 
a jesi smotan :lol:
bash naprotiv sada sve to ima jednostavno otvaranje
a kako je nekada bilo :D

nela_tetrapak.jpg
 
Sad sam se setila jedne glupe reklame za neku od onih kafa u vakuumu gde likovi kao ne mogu da otvore kafu pa je testerisu, udaraju cekicem i rade druge imbecilne stvari i onda kao neka likusa dodje i kaze "Tesko otvarate kafu?" i kao lako otvori tu koju reklamira...
A posle se pojavila parodija na to gde Seka Sabljic kaze: "Tesko otvarate kafu? Svasta!" i uzme makaze i isece onu kesicu :lol: :lol: :mrgreen:
 
poludecu od ovih poklopaca na ambalazi za mleko, jogurt, sokove, i ostale tecne stvari. dodje mi da bacim melko kroz prozor kad mi pukne ona folijica ispor otvaraca, pa moram da secem nozem, da pola prospem, a kasnije sve curi naokolo dok sipam. ili one spiralice na jogurtima, koje prskaju naokolo, ili puknu kad ih povucem, pa moram nozevima da otvaram jogurt, pa sve prsti naokolo. ili divni patenti na sokovima, koji se otvaraju teze nego konzerva tune bez otvaraca, a svakih mesec dana izbace po neki novi patent za otvaranje, najcesce od mekane i jeftine plastike, pa se sve iskrivi i zguzva dok pokusavam da otvorim sokic.
poludim od toga!!! jesam li ja jedini????????

jbg.. tezak je zivot ...:lol:
 
Јао, ја вечито имам свуда флеке од јогурта из чаше. :?

Колико год пажљиво да отварам, увек прсне. :x

Онда узмем неки папир па преклопим чашу док је отварам, али не помогне ми ни то увек. :|
 
poludecu od ovih poklopaca na ambalazi za mleko, jogurt, sokove, i ostale tecne stvari. dodje mi da bacim melko kroz prozor kad mi pukne ona folijica ispor otvaraca, pa moram da secem nozem, da pola prospem, a kasnije sve curi naokolo dok sipam. ili one spiralice na jogurtima, koje prskaju naokolo, ili puknu kad ih povucem, pa moram nozevima da otvaram jogurt, pa sve prsti naokolo. ili divni patenti na sokovima, koji se otvaraju teze nego konzerva tune bez otvaraca, a svakih mesec dana izbace po neki novi patent za otvaranje, najcesce od mekane i jeftine plastike, pa se sve iskrivi i zguzva dok pokusavam da otvorim sokic.
poludim od toga!!! jesam li ja jedini????????

Hahaha, jeste e i mene nerviraju, hahaha, jogurt uvek otvaram "ko na jajima", da se ne isprskam!
 

Back
Top