MSI GF4 MX440-SE, AGP 8X, 64MB, TV Out

Sterka©

Početnik
Poruka
41
Da li se isplati dati za ovu graficku kartucu 2000din(polovna-godinu dana stara-sve ok)?
Ako ne koliko bistevi dali max para za nju?
Kakve veze ima to sto je ona SE (cuo sam da to nesto nije dobro)? Ako nije mnogo lose da li da je uzmem?(jer imam Matrox MIllenium G450 na 16Mb)-sta mislite o mojoj sadasnjoj kartici?
 
Za tu karticu ne bi ni dinara dao.
Po meni je zesce sranje.
Bolje ti je dodaj jos toliko novaca i kupi Radeon 9200 128MB sa sve TV OUT-om.
ili dodaj jos 2X toliko pa kupi FX 5200 128 MB takodje sa sve TV OUT-om.
Ako hoces karticu za igrice ove dve su ti najbolje resenje (tj. najbolje kartice u niskobudzetnom trzistu).
Platis i bar znas sta si uzeo.
 
Za tu karticu ne bi ni dinara dao.
Po meni je zesce sranje.
Bolje ti je dodaj jos toliko novaca i kupi Radeon 9200 128MB sa sve TV OUT-om.
ili dodaj jos 2X toliko pa kupi FX 5200 128 MB takodje sa sve TV OUT-om.
Ako hoces da menjas karticu ove dve su ti najbolje resenje (tj. najbolje kartice u niskobudzetnom trzistu).
Platis i bar znas sta si uzeo.
 
Кулиража:
Za tu karticu ne bi ni dinara dao.
Po meni je zesce *.
Bolje ti je dodaj jos toliko novaca i kupi Radeon 9200 128MB sa sve TV OUT-om.
ili dodaj jos 2X toliko pa kupi FX 5200 128 MB takodje sa sve TV OUT-om.
Ako hoces karticu za igrice ove dve su ti najbolje resenje (tj. najbolje kartice u niskobudzetnom trzistu).
Platis i bar znas sta si uzeo.
U pravu je...bolje kupi od mene TNT 2 za male pare... :D ...a jel ti bas toliko stalo do TV OUT-a...koji ce ti...
 
Sterka©:
Da li se isplati dati za ovu graficku kartucu 2000din(polovna-godinu dana stara-sve ok)?
Ako ne koliko bistevi dali max para za nju?
Kakve veze ima to sto je ona SE (cuo sam da to nesto nije dobro)? Ako nije mnogo lose da li da je uzmem?(jer imam Matrox MIllenium G450 na 16Mb)-sta mislite o mojoj sadasnjoj kartici?


Ma ubi malo cenu i uzmi to,jer predpostavljam da nemas neku masincinu,tako da ti ne treba ni FX5200,ni ati9200... a ovo bi ti lepo radilo i imas tv-out.Tako da daj tom kome treba 1500-1700 din i uzivaj.
 
cvele_kv:
Sterka©:
Da li se isplati dati za ovu graficku kartucu 2000din(polovna-godinu dana stara-sve ok)?
Ako ne koliko bistevi dali max para za nju?
Kakve veze ima to sto je ona SE (cuo sam da to nesto nije dobro)? Ako nije mnogo lose da li da je uzmem?(jer imam Matrox MIllenium G450 na 16Mb)-sta mislite o mojoj sadasnjoj kartici?


Ma ubi malo cenu i uzmi to,jer predpostavljam da nemas neku masincinu,tako da ti ne treba ni FX5200,ni ati9200... a ovo bi ti lepo radilo i imas tv-out.Tako da daj tom kome treba 1500-1700 din i uzivaj.
Potpuno si u pravu.Ne vjerujem da bi kartica sa 16 MB rama bila na nekoj novoj konfiguraciji. Slobodno uzmi
 

Back
Top