KREATIVNE SVASTARIJE

probala sam sa salvetama...ali me interesuje kako od starih bezveznih (maminih)regala,kutija,zavasa...kojih ni pocenu zivota ne zeli da se odrekne napraviti prijatan dom u kom bi se osecala o.k. na sve pristaje samo da se nebaci.znam da je tema za psihologa ali POMAGAJ TE
 
Hej, pa ovo je barem zanimljiva tema, ne bi ju trebalo pustiti da zamre tako lako ! :) Zasto ju ne bi iskoristili i sami se pohvalili svojim idejama i fotkama onih najzanimljivijih ? :-D Ja recimo trenutno namjeravam da napravim par onih magneta za frizider .Pronasla sam u kuci crveni glinamol i sad trazim adekvatne magnete pa da vidim sta se tu moze "izvesti" .:wink:
 
 
Hej, pa ovo je barem zanimljiva tema, ne bi ju trebalo pustiti da zamre tako lako ! :) Zasto ju ne bi iskoristili i sami se pohvalili svojim idejama i fotkama onih najzanimljivijih ? :-D Ja recimo trenutno namjeravam da napravim par onih magneta za frizider .Pronasla sam u kuci crveni glinamol i sad trazim adekvatne magnete pa da vidim sta se tu moze "izvesti" .:wink:

Jeste. Sad sam tek naletela na nju...

Šta ti je taj glinamol? Kontam neka glina.....:roll:
 

Back
Top