Sajtovi koje posecujete day by day.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja obicno posetim prvo moj sajt www.realestatepuntacana.com pa mejl

'Ajde, posto si se javio da izreklamiras svoj sajt evo ti jedno pitanje iz marketinga:
Kome je on tacno namenjen obzirom da je pola sajta na srpskom jeziku, a pola na engleskom?
lol.gif


BTW: Zar nije ovoj temi mesto na Surferskom kutku?
 
Jos samo da neko postavi temu sa pitanjem nesto poput "kakva vam je boje tastature i da li volite svog misa" pa da se ovaj podforum pretvori u vasariste poput "svastare" :shock::shock:

Voleo bih da mi neko od ovih koji su 2 maseca staru temu podigli, objasni cemu ce im posluziti informacija ko koje sajtove posecuje "day by day.."? :evil:
 
Jos samo da neko postavi temu sa pitanjem nesto poput "kakva vam je boje tastature i da li volite svog misa" pa da se ovaj podforum pretvori u vasariste poput "svastare" :shock::shock:

Voleo bih da mi neko od ovih koji su 2 maseca staru temu podigli, objasni cemu ce im posluziti informacija ko koje sajtove posecuje "day by day.."? :evil:

sto si na kraj srca? ima tu nesto i za nas koji smo pocetnici u koriscenju interneta...
 
Naravno da ima, ali u cemu je smisao da tebi ili bilo kome treba nesto sto neko posecuje "day by day"?
Ako nekome nesto treba ili potrazi na google ili pita ovde, ali ovakva tema sa vasarskim naslovom je potpuno besmislena.
Sad, tebi nesto znaci da gledas sta neko posecuje day by day?
Evo, ja posecujem sajt beogradske berze svaki dan i to po vise puta - happy?

Hajde da nastavimo u tom stilu, sldece tema da bude "koji vam je sajt naaaaaj lepsi, ali bas naaaaaajlepsi"?
Pa zatim "Na koje sajtove NIKADA ne bi isli"?
Pa da ostanemo u trendu: "Na kom sajtu se najjbolje osecate (mislim kad se okupate, inace se svakako osecate na svakom sajtu)"
...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top