Bela Sengen lista

gost 67981

Veoma poznat
Poruka
10.021
Ovo nije pitanje politicke prirode!
Ovo je pitanje za svakoga na ovom Forumu!

Da li verujete da ce ( Miskovic-Delta i njemu slicni ) dozvoliti Srbiji da se nadje na Beloj Sengen listi i kada?

Ja sam do prosle godine bio optimista, ali sad ne verujem da ce " navedeni " dopustiti da od 01.01.2009. budemo slobodni - jer ne gradi se novi "ujedinjeni" vizni centar da bi funkcionisao samo godinu dana!!!
 
KoscheiBesmertnii:
ОК, какве то везе има са Мишковићем?


Ne samo njemu...
Ljudi kao on imaju monopol na nasem trzistu-u pitanju je vecina robe koja se uvozi...
Stoga, kao sto je nedavno pisano po dnevnoj stampi...kako isti model Zarine tkanine je 2-4 puta jeftiji u Evropi nego kod nas...jedan od zilion primera!
Znaci, posto malte-ne za sve drzave nam treba viza, a nase trziste ima u ponudi manje vise sve,mi nemamo mogucnost komparacije, a "oni" u takvoj situaciji imaju monopol.
Sa belim sengenom, morali bi BITNO da koriguju cene, a to im nikako ne ide u prilog!!!
 
El Muerte II:
KoscheiBesmertnii:
ОК, какве то везе има са Мишковићем?


Ne samo njemu...
Ljudi kao on imaju monopol na nasem trzistu-u pitanju je vecina robe koja se uvozi...
Stoga, kao sto je nedavno pisano po dnevnoj stampi...kako isti model Zarine tkanine je 2-4 puta jeftiji u Evropi nego kod nas...jedan od zilion primera!
Znaci, posto malte-ne za sve drzave nam treba viza, a nase trziste ima u ponudi manje vise sve,mi nemamo mogucnost komparacije, a "oni" u takvoj situaciji imaju monopol.
Sa belim sengenom, morali bi BITNO da koriguju cene, a to im nikako ne ide u prilog!!!
... а до Солуна сто сомуна...!
 
El Muerte II:
KoscheiBesmertnii:
ОК, какве то везе има са Мишковићем?


Ne samo njemu...
Ljudi kao on imaju monopol na nasem trzistu-u pitanju je vecina robe koja se uvozi...
Stoga, kao sto je nedavno pisano po dnevnoj stampi...kako isti model Zarine tkanine je 2-4 puta jeftiji u Evropi nego kod nas...jedan od zilion primera!
Znaci, posto malte-ne za sve drzave nam treba viza, a nase trziste ima u ponudi manje vise sve,mi nemamo mogucnost komparacije, a "oni" u takvoj situaciji imaju monopol.
Sa belim sengenom, morali bi BITNO da koriguju cene, a to im nikako ne ide u prilog!!!

Паметно размишљање - само трговачким лопужама НЕ ИДЕ У КОРИСТ да се отворе границе, јер у том случају њихове "империје" пуцају. Али без обзира на ту белу шенген листу - ја верујем да ће Мишковићу "да се бел'не дупе низ Нишаву"
одмах после председничких избора......само га гледам шта ради са нашим маркетима у Бг.... зрео је за 'апс......И НЕ САМО ОН, има превише тих хохштаплера који само муљају, производњу уништавају и муљају ли муљају.....ТОМЕ СЕ МОРА СТАТИ НА ПУТ !
 
eremita:
Има везе, јер ако будеш могао слободно да путујеш - моћи ћеш и слободно да купујеш!

Mito, pa nećeš valjda da zapucavaš preko da bi šopingovao, nije tamo baš toliko jeftinije...A i sa čime će jedan prosečan Srbin da odputuje, a kamoli da šopinguje...Zbog hrane i osnovnih potrepština niko neće potezati put, a ovi što imaju love mogu i ovde sebi da priušte malo skuplju robu...
 

Back
Top