~Naj majice bendova~

Mr_Clean_t-shirt.jpg
 
Nemesis Divina:
Najjaca majica sa logom/coverom albuma nekog benda?
Ne volim takve majice...Kao bukvalno "vriste" sta ko slusa...To mi malo detinjasto...Ali imam jednu sa kosturom...Odnosno kosturov trup...Pretpostavljate da su u pitanju Misfitsi...Ali posto ih vise ne slusam kao pre dve god kada sam kupila tu majicu, sad samo spavam u njoj...I imam neku od Direktora...Mada je to vise poklon, a poklonu se u zube ne gleda...
 
sexy klon:
ja bih bila PRESREĆNA kad bih našla negde majce peppers-a, guns-a i linkin parka.
mojoj sestri je za tri dana rođendan i znam da bi odlepila kad bih joj kupila te tri majce....

E,ima ovde u NSu,ima i od Gunsa,i Peppersa,a videla sam i od Linkin.
Moja drugarica ima od Linkin.Kostaju 350 dinara,jeftine su,a bas su dobre.Posebno jedna od Gunsa.Prodaju se na Ribljoj pijaci.
 
imam kuci Motley Crue majcu koju sam (ne znam ni ja kako) nasla u nekom butiku u kojem se inace prodaju najobisnije ajce,farmerke...tek kad sam je kupila shvatila sam sta pise na njoj:lol:

inace ne nosim majce bendova,pevaca...
 
Tasha444:
E,ima ovde u NSu,ima i od Gunsa,i Peppersa,a videla sam i od Linkin.
Moja drugarica ima od Linkin.Kostaju 350 dinara,jeftine su,a bas su dobre.Posebno jedna od Gunsa.Prodaju se na Ribljoj pijaci.
Aha...ali ima i na futoshkoj neki lik...samo in ima i mojce od onih klinaca shto vrishe po bini...Tokio Hotel...:roll:
Kad sam videla drugaricu u toj majci....pao mi mrak na ochi...mislim od njih mi se shishke na glavi dizu....jezim se od onog pederka...
 
RyD:
Aha...ali ima i na futoshkoj neki lik...samo in ima i mojce od onih klinaca shto vrishe po bini...Tokio Hotel...:roll:
Kad sam videla drugaricu u toj majci....pao mi mrak na ochi...mislim od njih mi se shishke na glavi dizu....jezim se od onog pederka...

ja bih nosio majicu th iz zajebancije:D
iiiii kad bi me videli moji skineri.isto iz zajebancije bi me izgazili
 

Back
Top