PROSLI ZIVOT,KARMA

Da ,naravno da znam.:)
Kod ljudi koji rade na svom samorazvoju ili sirenju svesti daje jaka iskustava i secanja iz proslih zivota.
Takodje to moze biti i naglo budjenje svesti i oslobadjanje od nesvesti do upoznavanja najcudnijih stvari koje su bile skrivene u posvesti i do resavanja ko smo i zbog cega smo ovde,koja je nasa misija i mnogo jos toga.
Zavisi i u kakvom je znaku i sa kakvim planetama i iz kojih polja saradjuje ili ima aspekte..
Isto tako i kroz snove mogu se dobiti dosta jaka iskustva,videti najneobicnije inkarnacije.
Cak se i u snu moze dobiti jako iskustvo spiritualno ili budjenje.
Ili u nekoj od najskrivenijih i najtajnihih duhovnih institucija na najneobicniji nacin.
Postoje jos detaljnija tumacenja,zavisi kakva je natalna kartica.
 
ja nema uran u 12.kuci,ali mi je retrogradan....ali opet imam neke od gore navedenih simptoma,sto se tice snova.... da li bi mogla da mi kazes sta je sve potrebno za tumacenje proslih zivota,i onda ja tebi to kazem iz moje natalne i protumacis mi,jer kao sto rekoh,imam cudne snove......Please:sad:
 
ja nema uran u 12.kuci,ali mi je retrogradan....ali opet imam neke od gore navedenih simptoma,sto se tice snova.... da li bi mogla da mi kazes sta je sve potrebno za tumacenje proslih zivota,i onda ja tebi to kazem iz moje natalne i protumacis mi,jer kao sto rekoh,imam cudne snove......Please:sad:

:)hajde ako hoces da mi das podatke i onda ce nam biti lakse da protumacimo karticu.
 
Zanimljiva ti je kartica.
Ti imas Saturn u dvanestom polju.To si malo pozurila u proslom zivotu da nestanes tako da si delic karme prenela u ovaj,
Cak moze da ti bude jedan deo zivota pored nekog jakog duhovnog ucitelja.koga ces sresti u ovom jer prenos drevne duhovnosti te ceka od njega u ovoj inkarnaciji, svest ti je spremna za direktan prenos.
Snovi dosta drevni ,stari ,zanimljivi.Od njih dosta poruka ces imati za tvoje duhovno sazrevanje i secanje.
Najdrevnija znaja su skrivena u tvojoj podsvesti i dosta toga ces kroz njih saznati o istini svoga bica i svog postojanja tebe na ovoj planetici.Puno,puno mudrosti nosis iz prosle inkarnacije drevno si bice.
Samo nigde nemoj da zuis.Sve ce ti samo dolaziti.Moras raditi na strpljenju.
Trebalo bi da si lepa i veoma osetljiva i iskrena...cista decija dusa je u tebi.
U polju okultizma imas Sunce i Merkur i mozes izucavati magiju i dobiti cak neke odgovore i kroz nju i neke spise.
Jos cu pogledati..ti pitaj sta te zanima :)
 
ja mislila da mi je dvanaesta prazna,jesi li dobro izracunala,ja sam radila preko programa... I tacno je da sam vrlo mlada umrla u proslom zivotu,sa nekih 20-30 godina,vidis li tacno preko horoskopa sta sam bila i kako sam umrla??? Inace puno ti hvala za sve!!!!!!
 
ja mislila da mi je dvanaesta prazna,jesi li dobro izracunala,ja sam radila preko programa... I tacno je da sam vrlo mlada umrla u proslom zivotu,sa nekih 20-30 godina,vidis li tacno preko horoskopa sta sam bila i kako sam umrla??? Inace puno ti hvala za sve!!!!!!

Da ,u pravu si videla sam jos u par programa,Saturn tranzitni ti je skoro na kraju dvaneste kuc
A natalni u cetvrtoj pored ostalih planetica
Moracu da pogledam sta si bila,mada ti to sama negde mozes da otkrijes po sebi.
Koje te zemlje zanimaju,kulture,na osnovu svog fizickog izgleda,kakvi te ljudi privlace da budes u kontaktu sa njima.
Uopste kakvim si oblastima naklonjena.
Iz svega toga mozes izvuci odgovor o tvvojoj prosloj inkarnaciji.
 
cao,prvi put sam na ovoj temi i veoma me interesuje.volela bih ako bi mi neko rekao nesto vise o mm karmiskom horoskopu jer sam vrlo radoznala.Posebno me interasuje Pluton u 12 kuci a i ostalo.Vidim da Zvezdana zna vise o tome pa bih je zamolila da mi pomogne ako zeli svojim tumacenjem.Moji podaci:24.o3.1972. 18h2omin. Pozarevac.Unapred zahvalna
 
Da ,u pravu si videla sam jos u par programa,Saturn ti je skoro na kraju dvaneste kuce.
Ima neki uticaj na dvanestu jer joj je dosta blizu ,ali nije u njoj,
Isto tako ti se i Sunce promenilo i u sedmoj je kuci.
Moracu da pogledam sta si bila,mada ti to sama negde mozes da otkrijes po sebi.
Koje te zemlje zanimaju,kulture,na osnovu svog fizickog izgleda,kakvi te ljudi privlace da budes u kontaktu sa njima.
Uopste kakvim si oblastima naklonjena.
Iz svega toga mozes izvuci odgovor o tvvojoj prosloj inkarnaciji.

Ja vec sve znam,samo sam zelela da potvrdim putem horoskopa,a saturn mi je u 4.kuci,a Sunce u osmoj...provereno putem vise programa....:-D
12. mi je prazna,u njoj je samo juzni cvor..........
 
Pluton u 12.kuci govori najcesce o muskarcu koji je nekada imao izuzetnu moc.Prethodna inkarnacija ima veze sa ratnom tematikom ili je u njoj bio posebno znacajan ekonomski momenat.Osoba je verovatno neprimereno koristila silu.Dusu je u jednom trenutku zahvatio osvetnicki plamen.Zato joj se danas cini kao da je neko proganja.Pluton u 12.opisuje osobu koja se podsvesno deklarise kao kriminalac.I sada na suptilnom nivou zivi secanje na neki masakr kroz koji je u prethodnom zivotu prosla,a ponekad bas i pocinila.Moze zavrsiti u zatvoru,logoru ili na nekom pustom mestu,kao kazna zbog prethodnog zivota.Ako je pluton dobro polozen,dusa je naucila da vlada energijom i da koristila je za vracanja zdravlja ljudima.Takvih je malo.Opsti savet je da se treba ispovedati za ma kakav greh.:-D
To je za pluton u 12......e sada zavisi kakvi su ostali aspekti,ovo moze,ali i ne mora biti skroz tacno.......:-D
 
I ja bih voleo ako može neko ukratko reći nešto za mene, što se tiče mog prošlog života, jer u ovom sam do sada prošao kroz pakao... Podaci - 14.04.1982, 10.20 ujutro. Hvala unapred svima koji barem nešto kažu. Voleo bih čisto da znam imam li neke grehe iz prethodnog zivota...
 
GOODES OF MOON:hvala za odgovorAko mozes malo detaljnije-aspekti Plutona su:sunce iz prve kuce opozicuja pluton,mesec iz desete sekstil pluton,mars iz osme trigon pluton,saturn iz osme trigon pluton,neptun iz druge sekstil pluton.Zaboravila sam da kazem da je pluton retrogradan.inace vladar l2 kuce gde se nalazi pluton je u sedmoj kuci,a muz mi je pod vladavinom plutona-skorpija.razjasni mi malo molim teUnapred zahvalna.
 
Ja vec sve znam,samo sam zelela da potvrdim putem horoskopa,a saturn mi je u 4.kuci,a Sunce u osmoj...provereno putem vise programa....:-D
12. mi je prazna,u njoj je samo juzni cvor..........

Da Saturn natalni jeste u cetvrtoj,a Saturn tranzitni ti ide ka dvanestoj tako da od 2008 godine ces se sresti sa ljudima koji su ti bili dosta bitni u prosloj inkarnaciji.
Imaces i nagla sazrevanja u posvesti jedan veoma bitan i jak period u tvom zivotu koji ce dugo potrajati.
Ja sam morala programe da proveravam jer su mi malo preskakali,sada je sve o.k.
Mozda ce ti u prvo vreme biti malo teze da prihvatis neke stvari i ljude ,odnose sa njima ,ali ces kada taj tranzit prodje videti koliko ti je taj Saturn pomogao..
Dosta detalja ces izvuci iz svega toga i stvorices temelj za svoj dalji duhovni i razvoj.
 
I ja bih voleo ako može neko ukratko reći nešto za mene, što se tiče mog prošlog života, jer u ovom sam do sada prošao kroz pakao... Podaci - 14.04.1982, 10.20 ujutro. Hvala unapred svima koji barem nešto kažu. Voleo bih čisto da znam imam li neke grehe iz prethodnog zivota...

Nije utešno, al onda si, brate, u prošlom živeo - carski...::D...
 
@ Bi2

Prema astrolozima, u ovom životu sam trebao da živim carski, ali magija je učinila svoje, nažalost... Mada, još uvek imam šanse da se vratim...8)

Btw, sanzao sam novost - ja sam izgleda OVAN / LAV.

Podznak mi je izmedju Raka i Lava, ali izgleda vuče na ovo drugo više... :mrgreen:

Zaista, kada sam ozdravio 98' u onom manastiru, osećao sam ogromnu fizičku i psihičku snagu nekoliko meseci, to jest bio sam onaj pravi ja, što bi ukazivalo da sam LAV u podznaku.
 
Zvezana,please,ne zaboravi na mene,vrlo mi je bitno da dobijem odgovor na postavljeno pitanje!Cmokic!

Tvoja karta je izuzetno,izuzetno zanimljiva.
Sto se tice proslog zivota bila si neko ko se bavio magijom, i imao jake okultne i duhovne moci.Ali...nikako da se snadjes i setis u ovom...:)
U ovaj zivot si to prenela ali nikako ne koristis.
Datum smrti ti je odredjen tacno u ovom zivotu zbog proslog jer je neko nastradao zbog tebe.
Ali ti to nisi uradila iz zle namere vec da bi zastitila tu osobu.
Ne znam da li si primetila da mozes hipnoticki da delujes na ljude,da ni oni sami ne znaju sta ih privlaci kod tebe.
Tvoja karta pravi heksagram sto je odlican aspekt za spoj energije i svesti.
U ovom zivotu ces uskoro sresti osobu koja je izgubila zivot zbog tebe.
Njoj si negde karmicki duznik...zato kada se to dogodi mozes taj aspekt nekako da popravis.
Bracnog partnera takodje si obezbedila iz proslog zivota i u ovom ste morali da se ponovo sretnete i nastavite vas odnos t.j zavrsite karmu.
Takodje si duznik pomalo i svojoj porodici zbog cvora u cetvrtom polju.
Dakle kao sto sam rekla bila si dosta zanimljiva,neobicna,mocna osoba u proslom zivotu,ali moc je pomalo imala vlast nad tobom a ne ti nad njom.
Pokusaj svoje kvalitete da koristis u ovom
JAK SI POTENCIJAL MORAS VEROVATI U SEBE.
Ako se ne znalazis u tome tu sam.
Nemoj samo da koristis kako ne treba (taj svoj potencijal.)
Jos jednom moram da kazem da mi se tvoja karta sto se tice tvog samorazvoja bas dopala.


Izuzetne potencijale imas
 

Back
Top