MUUUUUUUUU!!!

  • Začetnik teme Butterflies And Hurricane
  • Datum pokretanja
B

Butterflies And Hurricane

Gost
Neka forumasica bese trazila sinoc priplodne volove, pa reko da otvorim konkurs!
U par recenica napisite svoj priplodni CV, i zasto bi bas vi trebali da budete izabrani gospodin.
P.S. Ne kaze se priplodni vo, vec priplodni bik, jer su volovi ustrojeni. Volovi sluze samo za rad, a za to mozemo da otvorimo poseban konkurs!
 
kojote:
Yebiga... i ti svašta yebeš, Plavoguza
Heh, pa da, svasta yebe, al yebe, ja se ne zalim :D A sto se mene tice, ja bar ne ceprkam po forumu trazeci prljavstinu ili adekvatno dupe da zavucem nos. A ti sa svojim jebackim proseravanjima po forumu me podsecas na ginekologa koji placa 50 din ciganki da joj vidi mindzu!
 
Butterflies And Hurricane:
Neka forumasica bese trazila sinoc priplodne volove, pa reko da otvorim konkurs!
U par recenica napisite svoj priplodni CV, i zasto bi bas vi trebali da budete izabrani gospodin.
P.S. Ne kaze se priplodni vo, vec priplodni bik, jer su volovi ustrojeni. Volovi sluze samo za rad, a za to mozemo da otvorimo poseban konkurs!
Bre, bre, kakvi ste, zapostaviste krasnu temu, ccc... A ja mislio pohrlice dobrovoljci...
 
2pike:
Mili boze, cuda velikoga,
dje me snadje golema nevolja,
nit od sablje, nit od bojna koplja,
vec od ruke voljene djevojke,
pa od cuda ja malo zamuuukah!
:D

hvala ti kravo ti cudna spravo
sto nam mlijeko dajes zdravo
za nas klince i odrasle
i da beba brze raste :)
 

Back
Top