Policitemia rubra vera

Nedeljno 3-2-3-2-3-2-3, pa drugi mesec zavisno od krvne slike 3x1 na dan, 4x1 na dan, probali svakakvu varijaciu. Meni nije bilo nista od toga, kosa ostala nokti normalno rastu.Jedini problem nestali otisci prstiju i to sam negde citao da valjda od leka ali sad koji bog zna
 
Nedeljno 3-2-3-2-3-2-3, pa drugi mesec zavisno od krvne slike 3x1 na dan, 4x1 na dan, probali svakakvu varijaciu. Meni nije bilo nista od toga, kosa ostala nokti normalno rastu.Jedini problem nestali otisci prstiju i to sam negde citao da valjda od leka ali sad koji bog zna

Hvala Paci i jeli ti takav sistem pijenja leka bar priblizno kks doveo do normale ?
 
U petak sam trebao ići po lek, međutim leka nema.Mi ćemo vas zvati kad će biti, neće vam biti ništa ako lek ne budete uzimali nekoliko dana. Bio sam prisutan kad su javili Dr da je neko umro.
-Pa šta ako je umro, skinite ga sa litste i to je to.
Toliko o životu pacijenata.
 
U petak sam trebao ići po lek, međutim leka nema.Mi ćemo vas zvati kad će biti, neće vam biti ništa ako lek ne budete uzimali nekoliko dana. Bio sam prisutan kad su javili Dr da je neko umro.
-Pa šta ako je umro, skinite ga sa litste i to je to.
Toliko o životu pacijenata.

Strasno je kako je za bolesne to mi znamo a za njih je to nista , umro covek i to je za njih normalno .....
 
Pozdrav svima,
Nisam se dugo javljala, osim PRV, imam i drugih zdravstvenih problema.Poslala sam link alternativne medicine koja je uljepšala moj svakodnevni život sa policitemijom.I dalje koristim terapiju, ulja i čajeva.Svjesna sam da je bolest neizlječiva,ali sam puno snažnija
Sad mi se počela mijenjati krvna slika, padaju mi eritrociti,hematokrit,ali i željezo, pojava eritroblasta u krvi,malo me uplašila,..ima li tko iskustva sa tim.,?..
 
Slucajno obrisah prethodnu poruku pa evo da napisem ponovo. Prije svega da vas sve pozdravim. Ja sam novi u ovome i stvarno mi je jako tesko prihvatiti cinjenicu da me je ovo u mojih dvadesetim godinama snaslo i mnogo mi je teško pa eto ako ima neko sa slicnim problemom i iskustvom da bi popricao sa mnom na poruku, email, fejs, viber sta god mnogo bi mi znacilo jer mi je stvarno tesko. Hvala unaprijed svima.

Pozdrav, kako si?I ja bolujem od PRV, koristim Viber,ako želiš razgovarati, može,javi se.

- - - - - - - - - -

Sunny17, molim te da mi napišeš neki broj telefona za kontakt za tu alternativnu medicinu, čije napitke koristiš. Moj muž boluje od PRV, i veoma veliki problem mu je taj što ga koža svrbi, pored svih drugih problema. On ima napade jakog bola u grudima, rukama, vratu..
Pokušali bismo nešto alternativno, uz redovnu kontrolu hematologa. On koristi L.., aspirin i još neke kardiološke lijekove. Željezo mu je od dugotrajnih i čestih venepunkcija veoma palo, pa je to dodatni problem.
Nadam se da ćeš mi napisati broj telefona za taj kontakt, značilo bi mi zaista.
Pozdrav

Pozdrav, isprike što se tek sad javljam
Alternativna medicina HYGIA
092 185 4258.. pokušajte.
 
Sunny17, hvala puno za broj telefona. Kontaktiraću sa njima pa da pokušamo i to. Ako nije problem reci mi da li je to u Zagrebu ili nekom drugom gradu. U svakom slučaju mnogo ti hvala. Želim ti sve najbolje, pozdrav.
 
Stanje je stabilno, leka ima, sledećeg meseca imam komisiju, nadam se da će produžiti sa lekom, dosta njih otpalo sa leka jer nisu dobro reagovali.

Vazno da ti je stabilno stanje i da ima lekova , odobrice sigurno . Meni od onog leka l..... krvna slika se normalizovala i pije dve na dan . Jetra 145 a slezina 170 \ 70 dosta je bolje nego dok nisam poceo terapiju .....
 
Pozdrav, kako si?I ja bolujem od PRV, koristim Viber,ako želiš razgovarati, može,javi se.

Ne znam kako te kontaktirati kada nisi tu vec dugo a i nisi mi ostavila broj pa eto ako zelis ostavi mi broj svoj nekako ili email adresu ili sta god mozes ovako javno pa cemo stupiti u kontakt nekako da malo porazgovaramo.


Inace jel mi moze neko reci koliko je do sada neko najduze zivio da znate za taj slucaj sa tom bolescu? Pitam jer se negdje govori kako nazalost zivotni vijek sa tom bolescu nije dug dok opet negdje govore kako to nije nista opasno ako se redovno vodi racuna pa me zanima da li znate nekoga ko je dozivio barem dvadesetak godina od otkrica.
 

Back
Top