Komplimenti!

Reckless

Buduća legenda
Poruka
25.578
Da li svojoj djevojci dajete komplimente i koliko. Da li dajete komplimente drugarici koja vam nista ne znaci. Da li ih koristite kada hocete da se smuvate sa nekom curom. Sve cure vole da im se daju komplimenti ali oni u stvari sluze za one ruzne jer kad vi kazete ruznoj djevojci da je lijepa vi ste je vec 80% odradili da je smuvate. :razz:
 
Komplimente dajem rado i od srca onima koji su mi dragi... a ponekad i onima koji mi nisu dragi, potrudim se da nadjem nesto sto mi se svidja kod njih, jer verujem da pohvala mnogo vise nego kazna pomaze ljudima. ALI ne za manipulacije. To nije ok.

U ljubavnoj vezi cesto delim komplimente, jer za vezu biram muskarce kojima se iskreno divim.
 
montenegrin88:
Da li svojoj djevojci dajete komplimente i koliko. Da li dajete komplimente drugarici koja vam nista ne znaci. Da li ih koristite kada hocete da se smuvate sa nekom curom. Sve cure vole da im se daju komplimenti ali oni u stvari sluze za one ruzne jer kad vi kazete ruznoj djevojci da je lijepa vi ste je vec 80% odradili da je smuvate. :razz:


Ti si bre baš iskusan.
 
montenegrin88:
Da li svojoj djevojci dajete komplimente i koliko. Da li dajete komplimente drugarici koja vam nista ne znaci. Da li ih koristite kada hocete da se smuvate sa nekom curom. Sve cure vole da im se daju komplimenti ali oni u stvari sluze za one ruzne jer kad vi kazete ruznoj djevojci da je lijepa vi ste je vec 80% odradili da je smuvate. :razz:
Konačno da te neko konstatuje, zemo mlađaHni :) :P
 
montenegrin88:
Da li svojoj djevojci dajete komplimente i koliko. Da li dajete komplimente drugarici koja vam nista ne znaci. Da li ih koristite kada hocete da se smuvate sa nekom curom. Sve cure vole da im se daju komplimenti ali oni u stvari sluze za one ruzne jer kad vi kazete ruznoj djevojci da je lijepa vi ste je vec 80% odradili da je smuvate. :razz:
ala si napravila paralelu...znaci lepim curama ne treba davati komplimente...kako se lepe devojke osecaju tuzno...
 
gossca:
Komplimente dajem rado i od srca onima koji su mi dragi... a ponekad i onima koji mi nisu dragi, potrudim se da nadjem nesto sto mi se svidja kod njih, jer verujem da pohvala mnogo vise nego kazna pomaze ljudima. ALI ne za manipulacije. To nije ok.

U ljubavnoj vezi cesto delim komplimente, jer za vezu biram muskarce kojima se iskreno divim.
oduvijek mi se svidjao tvoj avatar(kompliment od srca)
 
Ljudima govorim komplimente ako su mi dragi, ako su ih zasluzili... ne volim da ih smaram stalnim hvaljenje, da se ne uobraze ili da ih ne smorim, ali mislim da je obostrano zadovoljstvo ako se udeli kompliment...
S' tim shto mrzim lazne komplimente, radije cu cutati, nego reci neshto lepo shto ne mislim...
I mrzim shlihtanje.... Mnogi ne umeju da postave granicu izmedju shlihtanja i kompimenata....
 
montenegrin88:
Da li svojoj djevojci dajete komplimente i koliko. Da li dajete komplimente drugarici koja vam nista ne znaci. Da li ih koristite kada hocete da se smuvate sa nekom curom. Sve cure vole da im se daju komplimenti ali oni u stvari sluze za one ruzne jer kad vi kazete ruznoj djevojci da je lijepa vi ste je vec 80% odradili da je smuvate. :razz:
1.nemam devojku
2.nemam drugaricu
3.ne
4.bog te mazo koja konastatacija
ps.uvek kazem ono sto mislim.pri tom ne mislim ni o cemu. :lol:
 

Back
Top