dobre zenske iz sveta muzike

Obrisao sam cim sam video ... znaci ja jos kao neki sarkazam na vas i citiram tu sliku ... znaci sad sam tek video koliko je odvratno ispalo ... a pojma nemam odakle je ta slika , znaci nisam ni ja toliko nastran ponavljam jos jednom ... kunem se , pojma nemam odakle je ... 8) :-o :eek:
 
Obrisao sam cim sam video ... znaci ja jos kao neki sarkazam na vas i citiram tu sliku ... znaci sad sam tek video koliko je odvratno ispalo ... a pojma nemam odakle je ta slika , znaci nisam ni ja toliko nastran ponavljam jos jednom ... kunem se , pojma nemam odakle je ... 8) :-o :eek:

A ja jos gledam sta ti se desava,pa prevrces ocima kad sam te pitala kakve veze ima slika sa temom...:D Nema veze...;)Opusteno...
 
Ne , ja slusam vas dve sta pricate i ono , ne znam gde se nalazim , Katy spominje por.nice ja ono u cudu nekom ...

A najgluplje je ispalo ubedljivo kad sam citirao sliku i napisao ono :"kako perverzno , jaki , jaki , jak " ... kao sarkazam , tek dolazim danas i vidim to i ono :shock: ...


Hvala Vodjena ... !!! :D ...
8) :-o :eek:
 
lullacry-top.jpg

10_500_0071.jpg


Sta kazete na nju?
 
Mislim na spot gde joj se vide grudi ... skoro cele , drzi rukama bradavice , gore nam nista ... 8) :-o :eek:

E, pa onda si malo zakasnio ;) Taj spot je iz 2004 godine, a pesma je "All night(don't stop)".
To je bas bezobrazan spot, ali fora je strava... provalila sam cak i jednu Bugarsku estradnu umetnicu koja kopira Janet samo tako...kako bih je ubila ...inace, strasno je to sto ima takav spot, bar meni ;)
 
Aaaaaaaaaaa, da da da, izvinjavam se na brzopletosti. Spotovi su dosta slicni pa sam se zbunila ;)
Rec je o pesmi "So excited", ali opet nije poslednji...."Call on me" je izdala poslednji ;) mada, nema veze, sve smo raspravili...Janet rocks!!!!:D
Jackson_JS050716.jpg
 

Back
Top