seks kao resenje

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
Da li pomislite nekada kako biste sve probleme mogli da resite seksom? Nesto vas jako tisti, nema veze sa seksom, potpuno se odlepili i pomislite, ma sad cu da se kresnem i nece me to vise toliko nervirati. Uz seks sve je lakse.
Ili ste od onih koji kada imaju problem uopste ne misle i ne zele da imaju seks dok ne rese taj problem?
Negde sam cula da su ljudi koji "resavaju" probleme seksom, odnosno odgadjaju resenje tako, zavisnici ili barem tako nastaju zavisnici od seksa.
 
MYOB:
Da li pomislite nekada kako biste sve probleme mogli da resite seksom? Nesto vas jako tisti, nema veze sa seksom, potpuno se odlepili i pomislite, ma sad cu da se kresnem i nece me to vise toliko nervirati. Uz seks sve je lakse.
Ili ste od onih koji kada imaju problem uopste ne misle i ne zele da imaju seks dok ne rese taj problem?
Negde sam cula da su ljudi koji "resavaju" probleme seksom, odnosno odgadjaju resenje tako, zavisnici ili barem tako nastaju zavisnici od seksa.

nekad mi bas pomogne da se oslobodim neke nepotrebne napetosti izazvane nekim problemom. i to je onda super, a posle mogu da resavam i jednacine ako oces:).
ali, ako patim zbog decka, na pr, pa da mi seks sa nekim drugim kao pomogne, nema sanse ni da pozelim seks sa nekim drugim. jbg. glupo ali istinito:(.
 
NovaIsta:
ali, ako patim zbog decka, na pr, pa da mi seks sa nekim drugim kao pomogne, nema sanse ni da pozelim seks sa nekim drugim. jbg. glupo ali istinito:(.

ja ne mislim da je glupo. isto tako razmisljam. ne mogu da imam seks sa nekim ako patim zbog nekoga u smislu da tog zelim, pa cu ovim da nesto tu u sebi promenim. mogu da flertujem, ali dalje od flerta ne ide. dok zelim jednog drugi ne ulazi u sliku.
pitam za probleme koji nemaju veze sa seksom, ljubavlju. nesto u vezi posla, zivotne egzistencije ili cak i obicni idiotizmi koji nas teraju da poludimo.
 
Kada me nesto muci, nikad ne mislim na sex. Istina je, da ja tek od skoro mislim na sex. :| :lol:
Ali, kada mi se desi to da ne mislim o tome, bas, ali bas uopste, i desi mi se sex :lol:, iznenadim se kako mi stvarno posle bude lakse. :)

Ali, konkretan odogovor-nisam od onih sto traze resenje u sexu, tj, namenski ga rade :lol: da bi im bilo lakse.
 
NovaIsta:
nekad mi bas pomogne da se oslobodim neke nepotrebne napetosti izazvane nekim problemom. i to je onda super, a posle mogu da resavam i jednacine ako oces:).
ali, ako patim zbog decka, na pr, pa da mi seks sa nekim drugim kao pomogne, nema sanse ni da pozelim seks sa nekim drugim..
Tako i ja, osim ovih jednačina..
 
MYOB:
Da li pomislite nekada kako biste sve probleme mogli da resite seksom? Nesto vas jako tisti, nema veze sa seksom, potpuno se odlepili i pomislite, ma sad cu da se kresnem i nece me to vise toliko nervirati. Uz seks sve je lakse.
Ili ste od onih koji kada imaju problem uopste ne misle i ne zele da imaju seks dok ne rese taj problem?
Negde sam cula da su ljudi koji "resavaju" probleme seksom, odnosno odgadjaju resenje tako, zavisnici ili barem tako nastaju zavisnici od seksa.

Ne mogu se svi problemi lechiti sex-om...i ja nisam od onih koji zaborave probleme kad devojka skine gacice...samo te probleme potisnem neko vreme... :p
 
senoviti:
kao,odes u apoteku,i tamo ti prepisu sex? :)
Ili dom zdravlja:

"Dobar dan"
"Dobar dan, izvolite, sedite. Šta vas muči?"
"Nešto me tišti, nema veze sa seksom i potpuno sam odlepila"
"Hmmm... klasični simptomi sexus-insuffientia-e. Zamolio bih vas da češće upražnjavate seks, poželjno sa više različitih partnera, i..."
"A jel sa više različitih u isto vreme, ili različito?"
"Kako vam se dopada, ali će definitivno biti delotvornije ako su vam obe praznine istovremeno popunjene... ako razumete šta hoću da kažem"
"Paaaa... razumem... znači u različito vreme?"
]"Ne! U isto vreme!"
"Aaaaaa... dooobro..."
 

Back
Top