Rucni satovi

Ja nosim Breil,letnja varijanta sa belom koznom narukvicom.Zimska varijanta mi je Festina,takodje veca sa braon koznom narukvicom...
Inace,volim velike,muske satove..
A nadam se nekada Breitlingu SOS,samo njemu i ni jednom drugom. ;)
 
topmodelsica:
Svidjaju mi se muski sa metalnim kaisem, ne ja da ih nosim, nego na decku, da bude malo masivan a ne mali, i da malo oblece oko ruke, da bude sjajan, i da kais nije bas sirok.
Ti mala plava znas sta hoces, mada posle tvog ovog posta meni se dalje ne cita, nadam se da si se setila kasnije neke prestiz markice. Ja preferiram ,,Rolex". Javi mi se ako ti odgovara.
 
Chopard Mille Miglia, samo kosta 3500$ imacu ga jednog dana:) i Sector 135 expander on je jeftiniji al opet skup za studenta... Tako da sat ne nosim (imam mobilni:) kad ne mogu da priustim kakav bih zeleo...
 

Prilozi

  • CP00168992-3001JRD-1.jpg
    CP00168992-3001JRD-1.jpg
    6,4 KB · Pregleda: 174
  • SECTOR-135-CHRONO-S.jpg
    SECTOR-135-CHRONO-S.jpg
    19,2 KB · Pregleda: 22
ne runDMC vec Public Enemy

5y04e8x.jpg

zasu,bas sam neki dan videla spot :lol: :lol: i ovako :shock: sam gledala u sat :lol: :D
POTPISUJEM!!! I dodajem- cipele, torba i sat su ono što je Vaša lična karta. ;) Poz
ja nemam ni sat ni torbu,jel to znaci da nemam licnost :(
tj ono sto je meni torba verovatno tebi ne bi bila :? :(


e ja ne nosim vise sat,imala sam dugo neki swatch ali kad je poslednji put riknula baterija jednostavno je vise nikad nisam promenila...dosadio mi je sat a i nije mi se po stilu uopste slagao uz prstenje desne ruke...bzvz,nije mi cak ni bilo zao a ranije sam ga bas volela...posle sam htela da kupim neki srebrni ( mislim lupam srebrni,metani neki samo da je te kao sive boje) i da bude teget ili crni unuta,mozda cak i muski al imam tanane zglobove i ne stoje mi :( a oni zenski mikro satici su mi bljak.ruzni nekako.a i realno imam sat na kompu,mobilnom,fiksom telefonu,po celom gradu...cak nemam ni potrebu da startujem ljude i pitam ih za vreme...a i necu da dam pare,sad bi mi bilo zao.
 
:roll: neki dan me brat zajebavao sto koristim realno :roll:
i smara kao pa sta ti to znaci zasto to koristis bla bla.

glupavi zemunci pricaju ko da ne zive u ovom gradu,ne mozes ih razumeti...i naso mene da smara :?
 

Back
Top