Rucni satovi

ne runDMC vec Public Enemy

5y04e8x.jpg
 
Butterflies And Hurricane:
Ako neko ima neki predlog za zenski sat, (naravno da je cena pristupacna (do 100 EU)), neka postuje slikice sa predlozima....
ja mogu da ti dam predlog sajta na kom mozes da pogledas kako satici izgledaju i onda prosetas do k.mihajlove ili cumicevog sokaceta ili bilo gde

http://eu-shop.swatch.com/eshop/uk/EN/Themes/Watches/Fashion.aspx

ja sam krajem prosle godine kupila jedan i prezdovoljna sam bio je oko 4500din
 
i ne zhuri sat...nego ne stizhem ja...da zakasnim bilo gdeeeee

mislim ozbiljno u eri mobilnih telefona kome josh treba ruchni chasovnik...na stranu shto za novac koji tjesh dati za neki kvalitetniji mozhesh otitji na 10dana u berlin...
 
ok lupio sam...mozhesh neshto daleko pametnije izvesti za taj novac...ok ja sam sirotinja mozhda je do toga?...ma da ti kam ta viza i to ti je jedno sranje obichno...shta si zino?
 
AntunTun:
i ne zhuri sat...nego ne stizhem ja...da zakasnim bilo gdeeeee

mislim ozbiljno u eri mobilnih telefona kome josh treba ruchni chasovnik...na stranu shto za novac koji tjesh dati za neki kvalitetniji mozhesh otitji na 10dana u berlin...

...mislim ozbiljno- (ručni) sat je sat, mobilni telefon je mobilni telefon.Nemoj mešati babe i žabe...Samo zamišljam sebe sa mobilnim zadenutim za pojas k'o Ani četiri pištolja , šetam Klinikom i povremeno ga vadim- da proverim kolika je srčana frekvenca nekom pacijentu... a i kad će kraj radnog vremena...Mislim- ja sam dama i dok sam doktorka! :mrgreen:
P.S. A , usput, u Berlinu bila besplatno - vodila me jedna farmaceutska kuća na kongres! ;)
 
uf...

e super jbte ti si doktorka to je sjajno!...ja sam trzhishni inspektor dragan belobraditj iz prijepolja...jao farmaceutska qtja super choveche...mora da je pfizer il shering il neko jache ime a?...sigurno sad i prepisujesh njihove medikamente bez obzira shto su domatji iste proizvodnje duplo jeftiniji...ti kongresi to je kao korupcija samo za dame i gospodu?...gistro uchite o novim dostignutjima i posetjujete predavanja a u sushtini chekate da naleti neka kres kombinacija da iskoristite priliq kad ste bez muzheva/zhena...chekaj sigurno nemash muzha mlada perspektivna lepo lepo...mora da si bila teshki jbni shtreber pa si sad nekako uhvatjena u raskoraku...no vratimo se satovima...babe i zhabe i mobilni telefoni koji imaju na sebi tachno vreme...kao recimo da babe kreketju i da zhive u barama i da su 5cm dugachke...ani chetiri pishtolja je samo ime kazhe imala chetiri pishtolja telefon je ipak jedan i vetjina gle chuda savrsheno staje u svaku pa i najmanju zhensku torbicu...aham kapiram to je do srchane frekvence pa jeste malo nezgodno...jao neprijatan sam kajem se bash sam skot...

ps...ja sam narkoman sektash nemoj da se obaziresh...
 
AntunTun:
uf...

e super jbte ti si doktorka to je sjajno!...ja sam trzhishni inspektor dragan belobraditj iz prijepolja...jao farmaceutska qtja super choveche...mora da je pfizer il shering il neko jache ime a?...sigurno sad i prepisujesh njihove medikamente bez obzira shto su domatji iste proizvodnje duplo jeftiniji...ti kongresi to je kao korupcija samo za dame i gospodu?...gistro uchite o novim dostignutjima i posetjujete predavanja a u sushtini chekate da naleti neka kres kombinacija da iskoristite priliq kad ste bez muzheva/zhena...chekaj sigurno nemash muzha mlada perspektivna lepo lepo...mora da si bila teshki jbni shtreber pa si sad nekako uhvatjena u raskoraku...no vratimo se satovima...babe i zhabe i mobilni telefoni koji imaju na sebi tachno vreme...kao recimo da babe kreketju i da zhive u barama i da su 5cm dugachke...ani chetiri pishtolja je samo ime kazhe imala chetiri pishtolja telefon je ipak jedan i vetjina gle chuda savrsheno staje u svaku pa i najmanju zhensku torbicu...aham kapiram to je do srchane frekvence pa jeste malo nezgodno...jao neprijatan sam kajem se bash sam skot...
ps...ja sam narkoman sektash nemoj da se obaziresh...

Jesi, al' nema veze, uzimala ja anamneze i bolesnijima od tebe! Nekako mi te žao! :-(
 
Nosim satove, i imam ih nekoliko. Trenutno najvise koristim Breitling aeromarine , za posao i izlaske, a za opustenu kombinaciju , vikendom, nosim lep, i ne tako skup, masivni "Fosill".

Rucni sat je neizostavni deo muskog outfita, i po njemu cete, nepogresivo , kao i po cipelama, moci brzo da skenirate kakva je osoba koja ga nosi.
 
ALFA team:
Nosim satove, i imam ih nekoliko. Trenutno najvise koristim Breitling aeromarine , za posao i izlaske, a za opustenu kombinaciju , vikendom, nosim lep, i ne tako skup, masivni "Fosill".

Rucni sat je neizostavni deo muskog outfita, i po njemu cete, nepogresivo , kao i po cipelama, moci brzo da skenirate kakva je osoba koja ga nosi.

ok ALFA team
vidim da si poznavalac outfita a ja se tu ne snalazim najbolje
trenutno nemam sat a voleo bih da ostavim utisak na jednu devojku do koje mi je veoma stalo
nekako sam je ubedio da izadjemo u petak i evo ko šta radi ja samo smišljam kako da se skockam
i tako cipele odelce sve imam ali satove nisam nosio do sada
a ti si me baš zabrinuo s onim natpisom jer ne bih želeo da ostavim loš utisak zbog sata
s obzirom da se stvarno ne razumem možeš li mi molim te predložiti odgovarajući sat
samo da ne zaboravim pare nisu problem juče sam dobio onu kreditnu karticu pa kolko košta da košta
 
vd:
ok ALFA team
vidim da si poznavalac outfita a ja se tu ne snalazim najbolje
trenutno nemam sat a voleo bih da ostavim utisak na jednu devojku do koje mi je veoma stalo
nekako sam je ubedio da izadjemo u petak i evo ko šta radi ja samo smišljam kako da se skockam
i tako cipele odelce sve imam ali satove nisam nosio do sada
a ti si me baš zabrinuo s onim natpisom jer ne bih želeo da ostavim loš utisak zbog sata
s obzirom da se stvarno ne razumem možeš li mi molim te predložiti odgovarajući sat
samo da ne zaboravim pare nisu problem juče sam dobio onu kreditnu karticu pa kolko košta da košta

Ako planiras, kako pises, da obuces odelo, sat mora biti klasican..
Ako pare nisu problem, onda ni izbor sata nije problem ;)

Necu ti nabrajati marke satova, jer je to bez veze.......vodi racuna , da se sada nose masivni satovi, obavezno, u tvom slucaju , sa koznim kaisem , koji opet mora biti od kroko dilske koze. Oblik moze biti i kvadratni kao i okrugli, ali nemoj uz odelo da kupujes sporski sat, bez obzira koliko ti se svideo.

U Knezu imas odlicnu prodavnicu satova. Markirani, moderni , i ne previse skupi.
 
ALFA team:
Nosim satove, i imam ih nekoliko. Trenutno najvise koristim Breitling aeromarine , za posao i izlaske, a za opustenu kombinaciju , vikendom, nosim lep, i ne tako skup, masivni "Fosill".

Rucni sat je neizostavni deo muskog outfita, i po njemu cete, nepogresivo , kao i po cipelama, moci brzo da skenirate kakva je osoba koja ga nosi.

POTPISUJEM!!! I dodajem- cipele, torba i sat su ono što je Vaša lična karta. ;) Poz
 
Ima li satova za đoku i kakav je smisao njihovog nošenja?

Hmmm... Pita vas neka žena na ulici koliko je sati a vi ga odmah ljubazno vadite da pogledate vreme.

Al to bi moralo zvanično da uđe u modu. U protivnom će vas napasti zbog skaradnosti.
 

Back
Top